NiezależnaOpinia

  Opinie VaaCo

  Opinie o sklepie VaaCo

  Jeśli chodzi o sklepy internetowe w XXI wieku, stoimy w obliczu ogromu wyborów. Dziesiątki pytań wynikają z tego: jak wybrać najlepsze sklepy internetowe? Który sklep internetowy jest najtańszy i niezawodny, a które sklepy internetowe są najlepsze dla recenzji?

  Sklepy internetowe mają dziś ogromne znaczenie. Znacząco oszczędzają nasz czas, wysiłek i pieniądze. Istnieje wiele rodzajów portali zakupów, które oferują różne doświadczenia. Bardzo ważne jest, aby wybrać najlepsze sklepy internetowe, ponieważ wiele stron internetowych sprzedaje produkty o niskiej jakości i nie są bezpieczne. Jak to sprawdzić?

  O sklepie VaaCo

  Przedstawiamy VaaCo, czyli fascynujący świat mody na wyciągnięcie ręki! VaaCo to nowoczesna Polska marka zajmująca się sprzedażą odzieży oraz galanterii skórzanej i dodatków.

  Dostawa

  Wszystkie zamówienia realizują bezzwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Czas realizacji zależny jest, od wyboru sposobu płatności, jak i dostępności produktów. W przypadku gdy nie ma produktu bądź jest niski stan, prosimy o kontakt, w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Wszystkie oferowane produkty są w ciągłej produkcji, wówczas termin realizacji może się wydłużyć do 5 dni roboczych.

  Koszty dostawy:

  Przesyłka kurierska 13,99zł. (Zakupy powyżej kwoty 99 złotych są z darmową przesyłką przy płatności przelewem.)

  Przesyłka kurierska pobraniowa do 3kg 17,99zł, powyżej 3kg 19,99zł.

  Co daje certyfikat SSL?

  SSL ma jeden główny cel – gwarantuje bezpieczeństwo danych w trakcie ich przesyłania, wykorzystując do tego szyfrowanie kluczem AES. Dane przesyłane z użyciem protokołu HTTPS są zabezpieczone protokołem TLS (Transport Layer Security), który zapewnia trójstopniową ochronę poprzez: Zaszyfrowanie wymienianych danych.

  Są one w pełni poufne i zabezpieczone. Integralność danych. Dane nie mogą być zmieniane w czasie transferu przez osoby trzecie albo taka zmiana zostaje automatycznie wykryta. Użytkownicy mają pewność, że przeglądają wybraną przez siebie stronę, a nie są przekierowani na do innej, fałszywej, ale łudząco podobnej witryny.

  Jak sprawdzić, czy dana strona posiada certyfikat SSL?

  Dla odwiedzającego stronę informacja o posiadaniu przez nią certyfikatu SSL, a zatem potwierdzenie jej bezpieczeństwa, jest widoczne w adresie strony: https://przykładowastrona.com.pl (‘https’ w przeciwieństwie do ‘http’ ,używa protokołu SSL). W zależności od firmy oferującej certyfikaty zabezpieczające, dodatkowo może się pojawić ikonka kłódki, zielone pole adresowe lub inny znak.. Przeczytaj więcej na: https://sprawnymarketing.pl/certyfikat-ssl/

  Procedura zwrotu oraz reklamacji

  Zwrot oraz reklamację prosimy zgłaszać na maila: vaaco@vaaco.pl, w przypadku reklamacji trzeba umieścić informację związane z opisem uszkodzenia oraz danymi umożliwiającymi kontakt.

  Kupujący ma prawo zwrócić do 14 dni produkt oraz, odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Konsument powinien odesłać Produkt na adres Sprzedawcy podany poniżej niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od Umowy. Termin zostanie zachowany, jeśli Konsument odeśle Produkt przed upływem terminu 14 dni. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać orginalne metki. Produkty odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres: F.P.H.U. JERA-BIEL MARCIN KRYSIAK ul.Lipowa 56, 43-330 Stara Wieś.

  VaaCo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o VaaCo

  Twoja opinia