Umysl miliardera

Wszystkie opinie

Umysl miliardera

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood

Umysl miliardera

O platformie Umysl miliardera
Platforma Umysł miliardera należy do firmy Billion Dollar Enterprises Poland Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Warszawska 166/8, 25-414 w Kielcach. Misja jaka przyświeca właścicielom platformy to pomoc biznesmenom osiągnąć życiowy sukces i pozostawić spuściznę poprzez przekazywanie im wiedzy najlepszych przedsiębiorców świata. Jest to grupa przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w różnych branżach i uczą się od miliarderów. Przekazują tę wiedzę innym, aby rozwijali skrzydła i postawili swoje biznesy na jeszcze wyższym poziomie. Wierzą, że w ludziach jest niesamowity potencjał, ale nie każdy potrafi go wykorzystać. Jeśli pokażą, jak osoby, które nie miały żadnych szans, osiągnęły największy możliwy sukces biznesowy i zainspirują w ten sposób innych do zmiany, to poprawą kawałek tego świata. Pragnieniem twórców platformy jest, aby ludzie byli szczęśliwi i odnosili sukcesy na każdym poziomie, zarówno ekonomicznym, jak i psychicznym, zdrowotnym i rodzinnym. Pragną ulepszyć poziom przedsiębiorczości w Polsce i na świecie. Pragną udoskonalić biznesy co najmniej 10 tysięcy osób. Długofalową misją globalnej firmy Billion Dollar Enterprises jest dodanie 100 miliarderów do listy Forbesa. Wierzą, że – nawet mimo ciężkich sytuacji – można w perspektywie czasu pokierować swoim życiem w taki sposób, aby osiągnąć niezależność i budować wielkie firmy, a do tego potrzebna jest wiedza i inspiracja od najlepszych na świecie. Wartości i zasady, którymi kierują się twórcy platformy to: kochaj to, co robisz i rób to, co kochasz, bądź najlepszy w tym co robisz, albo idź do domu, myśl globalnie, nie zarabiaj na przetrwanie, dawaj wartość innym i pozostaw po sobie lepszy świat.

Oferta na Umysl miliardera
W ofercie znajduje się światowy bestseller nr 1 na Amazon – „Umysł miliardera”. Angielska edycja tej książki odniosła niesamowity sukces. Książka jeszcze przed publikacją, w przedsprzedaży stała się bestsellerem nr 1 na Amazon. W niemal każdym kraju trafiła na listy bestsellerów już w dniu publikacji. 1. miejsce listy bestsellerów na Amazon w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Brazylii, Emiratach Arabskich, Niemczech i kilku innych krajach. W pierwszym miesiącu po publikacji ukazało się ponad 300 artykułów prasowych w ponad 40 krajach i językach na jej temat. To najlepsza premiera książki w 14-letniej historii wydawnictwa, zarówno pod względem sprzedaży, pozycji na listach bestsellerów, jak i zainteresowania i zasięgu mediów. Książka ukazała się nie tylko po angielsku i polsku, ale także po chińsku, hiszpańsku, portugalsku, turecku, bułgarsku, wietnamsku, koreańsku i w kilku innych językach. Najlepsi przedsiębiorcy na świecie dzielą się w niej swą mądrością: N.R. Narayana Murthy, Światowy Przedsiębiorca Roku 2003; Tony Tan Caktiong, Światowy Przedsiębiorca Roku 2004; Cho Tak Wong (Cao Dewang), Światowy Przedsiębiorca Roku 2009; Mohed Altrad, Światowy Przedsiębiorca Roku 2015; Manny Stul, Światowy Przedsiębiorca Roku 2016; Michał Sołowow, najbogatszy Polak i wielu innych.
Jak to możliwe, że niektórzy ludzie w ciągu jednego życia są w stanie zbudować imperia i stworzyć miliardy dolarów bogactwa – coś, o czym większość z nas, wliczając w to milionerów, może jedynie pomarzyć? Jaki jest sekret miliarderów? Czy to kwestia szczęśliwych okoliczności, ich środowiska, edukacji, a może osobowości? Jaki jest klucz do ich fenomenalnego sukcesu? Jakie przekonania nimi kierują? Jak myślą? Jakie mają rytuały? Co pozwoliło im na zbudowanie tak ogromnej fortuny? Co nimi kieruje? Co daje im energię, by niestrudzenie dążyć do tak niewyobrażalnych celów? Co sprawia, że osiągają tak wiele więcej, niż inni przedsiębiorcy i odnoszą tak ekstremalne sukcesy w biznesie? W książce oferowanej na platformie miliarderzy, którzy dorobili się od zera, osobiście udzielają odpowiedzi na powyższe pytania i wyjawiają zaskakującą prawdę. Przygotuj się na jazdę bez trzymanki, by zgłębić ich umysły, serca i dusze. Poznaj Umysł Miliardera i wyrusz w podróż do ekstremalnego bogactwa i sukcesu. W ofercie na platformie Umysł miliardera jest dostępna książka w formie ebooka za 77zł. Formaty: PDF, Mobi, ePub. Kolejna oferta to książka w formie audiobooka za 127zł. Format: MP3, Długość: 10 godzin. Czyta najlepszy polski lektor Tomasz Kućma. W ofercie jest też książka w wersji papierowej w twardej oprawie ze złotymi literami wraz z bonusami niespodziankami za 177zł. Koszt przesyłki w Polsce to 15 zł, a przesyłki za granicę to 30 zł. Ostatnią pozycją w ofercie platformy jest nagrania z konferencji "Umysł Miliardera" za 497zł. Format: Wideo + PDF. 5h nagrań z praktycznymi wskazówkami najlepszych przedsiębiorców świata + wideo "Czego się spodziewać, jak się przygotować oraz co robić w aktualnym kryzysie" + 5 merytorycznych prezentacji w formie PDF.
Na platformie dostępne są następujące sposoby płatności za zamówienie: płatność za pośrednictwem serwisów PayPal, TPay, PayU lub płatność przelewem internetowym.

Co sądzisz o ofercie Umysl miliardera?
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Umysl miliardera? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona i aplikacja są łatwe w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość usług ofertowanych przez Umysł miliardera? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Umysł miliardera.