Twój Pasaż

Wszystkie opinie

Twój Pasaż

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Twój Pasaż

Być może wprowadziłaś się do nowego domu, w którym są tylko ściany, podłoga i sufit. Chciałabyś umeblować go tak jak wyłącznie tobie się to podoba, bez żadnych ograniczeń, bez konieczności pozwolenia rodziców, tylko ty i dekorowanie własnego wnętrza. Czas na otworzenie głowy na nowe pomysły, kreatywnie zaplanowane kolorów ścian, jak i detalicznie rozmieszczone meble dla iluzji większego salonu, lub pokoju. Pomysłów jest co niemiara. Zapewne kilka pojawiło się w twojej głowie, z pomocą umeblowania twojego domu przyjdzie sklep — twój pasaż.


Kilka słów o Sklepie Twój Pasaż.
Sklep Twój pasaż zajmuje się internatową sprzedażą produktów przeznaczonych do wyposażenia domu, ogrodu oraz biura. Więc nie musisz martwić się o stanie w kolejach, tracenie sił na bez owocne chodzenie pomiędzy półkami w sklepie. Produkty powyższo wymienionego sklepu są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Producenci mają na celu zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Sklep cieszy się rozrastającą popularnością na tle sklepów meblowych.

O produktach i usługach Sklepu Twój Pasaż.
Sklep oferuje gamę różnorodnych produktów od najlepszych producentów w Polsce. W powszechnej ofercie sklepu dla swojego domu znajdziesz zarówno meble, piece, akcesoria łazienkowe, akcesoria budowlane na przykład mozaiki kamienne czy laminaty podłogowe, jak i różnego rodzaju sprzęt, oraz wyposażeni kuchni i jadalni. Sklep oferuje także drobne akcesoria wykończeniowe takie jak obrazy czy oświetlenie ledowe, które sprawiają, że w domu staje się przytulnie. Jeżeli masz zwierzęta, pozwól im bawić się produktom z kategorii artykułów zoologicznych. Zdrowie zarówno dla nas, jak i dla osób naszego otoczenia jest bardzo ważne domowa siłownia może okazać się absolutnie niezbędna. Poprawisz formę, a przy okazji odreagujesz trudy nerwowego dnia w przyjemny i efektywny sposób. Jeżeli w weekend wybierasz się na spacer przydatne będą kijki Nordic Walking są idealne dla osób które prowadzą siedzący tryb życia, poczujesz się lepiej ruszając się na świeżym powietrzu. Dla osób aktywnych fizycznie sklep uzupełnił bogatą ofertę sprzętu sportowego między innymi łyżew oraz sanek dla jak młodszych, a także akcesoria wędkarskie i sprzęt turystyczny.

Reklamacje i zwroty sklepu Twój Pasaż.
Jeżeli z jakiego kolwiek powodu zakup nie satysfakcjonuje cię lub nie jesteś w pełni zadowolony i zdecydowałeś się, że chcesz zwrócić zamówiony produkt, masz na to 14 dni od dnia otrzymania towaru. Towary zakupione w sklepie objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora – jeżeli przewiduje to treść oferty. Szczegółowe warunki gwarancji, czas jej trwania oraz zasady korzystania z przedmiotowych uprawnień określa każdorazowo karta gwarancyjna wystawiona przez gwaranta. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej sklepu.

Dostawa i płatności firmy Twój Pasaż.
Jedna różnych opcji dowozu lub odbioru jest możliwość użycia usługi Kuriera InPost to przesyłki o maksymalnej wadze do 30 kg i sumie boków do 160 cm oraz możliwość śledzenie przesyłek. Dostępne są  wszystkie formy płatności. Zamówione produkty można odebrać osobiście po otrzymaniu informacji, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Firma informuje państwa telefonicznie oraz mailowo o gotowej do odbioru przesyłce. Możliwość płatności na miejscu kartą lub gotówką. Koszty dostawy określone są indywidualnie dla każdego przedmiotu i widoczne na stronie danego produktu. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, informacje znajdują się na stronie internetowej sklepu. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy Twój pasaż ? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony www.niezaleznaopinia.pl. W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci, którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.