NiezależnaOpinia

  Opinie Twinkledeals

  Opis sklepu

  Twinkledeals.com - internetowy sklep z towarami dla nowoczesnych fashionistek. Wszystkie ostatnie tendencje świata mody są urzeczywistnione w modelach odzieży, obuwia i akcesoriów, przedstawionych na tej stronie internetowej. Mnóstwo oryginalnych rozwiązań samych różnych stylowych kierunków pomogą wam zawsze doskonale wyglądać i być na wysokości.

  Twinkledeals.com to mieszanka najnowszych trendów mody, niedrogiego szyku i nienagannego stylu dla osób szukających nie tylko wewnętrznej, ale i zewnętrznej harmonii. Wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie może zapewnić nowoczesna moda. W katalogu produktów przedstawiono: odzież damską i męską, artykuły gospodarstwa domowego, biżuterię, akcesoria, torby, buty, produkty zdrowotne i zegarki. W oddzielną część są wyniesione najnowsze produkty. Twinkledeals.com - otwórz swój nowy obraz!

  Korzyści:

  - szeroki asortyment towarów;

  - stale zasilana kolekcja;

  - przystępne ceny (produkty w sklepie są znacznie tańsze w porównaniu do sklepów polskich);

  - ogólnoświatowa dostawa;

  - usługi wsparcia wysokiej jakości (kupujący hurtowi otrzymują bezpłatną dostawę swoich zamówień);

  - wiele metod płatności (płacenie za zamówienie jest bardzo proste i wygodne).

  Wady:

  - sklep nie ma rosyjskiej wersji. Kupujący będzie musiał zadowolić się tłumaczeniem z tłumacza Google;

  - w niektórych przypadkach paczke trzeba będzie czekać 35-40 dni roboczych, co jest znaczącą wadą wszystkich chińskich sklepów.

  Tutaj możesz kupić najciekawsze i najmodniejsze nowości w przystępnej cenie. Możliwe jest również stworzenie własnego unikalnego obrazu. Menedżerowie firmy z przyjemnością pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

  Ceny w sklepie są niskie, ale ze względu na stały koszt dostawy, nie ma sensu kupować jednej rzeczy - wtedy dostawa będzie kosztować więcej niż sam zakup. Wszystkie zalety sklepu docenią tylko kupcy hurtowi.

  Płatność:

  Najłatwiej będzie w Polsce skorzystać z systemu płatności PayPal, ale możesz zapłacić za rzeczy przelewem przez Western Union.

  Wysyłka i gwarancje

  Podobnie jak większość chińskich rynków, Twinkledeals.com specjalizuje się w wysyłce drogą morską. Regiony, w których możliwe jest wysyłanie i terminy dostaw, są szczegółowo opisane na stronie. Jeśli zwrócić uwagę na tablice, to towary dotrą do Polski w 10-25 dni. Każdy, kto już zamawiał przynajmniej jeden raz w Chinach, rozumie, że liczba 10 dni jest utopijna, jeśli zakup zostanie przywieziony w ciągu 3-4 tygodni - to już jest dobre. W tym kontekście nie ma znaczenia możliwość zwrotu towaru po 30 dniach, przewidziana przez sklep, do momentu otrzymania zamówienia gwarancja traci ważność.

  W Twinkledeals.com działają kuszące oferty promocyjne. Oprócz zniżek na towary, możesz zaoszczędzić od 20 do 100 dolarów na zwrot gotówki. Funkcjonalność sklepu została opracowana perfekcyjnie, istnieją mobilne wersje dla iOS i Androida. Nie ma wersji Twinkledeals w języku polskim, strona może być wyświetlana w języku angielskim i francuskim.

  Funkcje specjalne

  Jeśli jesteś w jednym z krajów europejskich w momencie składania zamówienia, masz możliwość zamówienia z europejskiej bazy i zaoszczędzić czas dostawy.

  Opinie klientów

  Byłeś/-aś klientem Twinkledeals.com? Jesteś zadowolony/-a z jej usług? Opisz swoje doświadczenia, przedstaw wady i zalety. Twoja opinia jest ważna i cenna dla przyszłych klientów

  Twinkledeals
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Twinkledeals

  Twoja opinia