Opinie Twinkledeals

Opis sklepu

Twinkledeals.com - internetowy sklep z towarami dla nowoczesnych fashionistek. Wszystkie ostatnie tendencje świata mody są urzeczywistnione w modelach odzieży, obuwia i akcesoriów, przedstawionych na tej stronie internetowej. Mnóstwo oryginalnych rozwiązań samych różnych stylowych kierunków pomogą wam zawsze doskonale wyglądać i być na wysokości.

Twinkledeals.com to mieszanka najnowszych trendów mody, niedrogiego szyku i nienagannego stylu dla osób szukających nie tylko wewnętrznej, ale i zewnętrznej harmonii. Wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie może zapewnić nowoczesna moda. W katalogu produktów przedstawiono: odzież damską i męską, artykuły gospodarstwa domowego, biżuterię, akcesoria, torby, buty, produkty zdrowotne i zegarki. W oddzielną część są wyniesione najnowsze produkty. Twinkledeals.com - otwórz swój nowy obraz!

Korzyści:

- szeroki asortyment towarów;

- stale zasilana kolekcja;

- przystępne ceny (produkty w sklepie są znacznie tańsze w porównaniu do sklepów polskich);

- ogólnoświatowa dostawa;

- usługi wsparcia wysokiej jakości (kupujący hurtowi otrzymują bezpłatną dostawę swoich zamówień);

- wiele metod płatności (płacenie za zamówienie jest bardzo proste i wygodne).

Wady:

- sklep nie ma rosyjskiej wersji. Kupujący będzie musiał zadowolić się tłumaczeniem z tłumacza Google;

- w niektórych przypadkach paczke trzeba będzie czekać 35-40 dni roboczych, co jest znaczącą wadą wszystkich chińskich sklepów.

Tutaj możesz kupić najciekawsze i najmodniejsze nowości w przystępnej cenie. Możliwe jest również stworzenie własnego unikalnego obrazu. Menedżerowie firmy z przyjemnością pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Ceny w sklepie są niskie, ale ze względu na stały koszt dostawy, nie ma sensu kupować jednej rzeczy - wtedy dostawa będzie kosztować więcej niż sam zakup. Wszystkie zalety sklepu docenią tylko kupcy hurtowi.

Płatność:

Najłatwiej będzie w Polsce skorzystać z systemu płatności PayPal, ale możesz zapłacić za rzeczy przelewem przez Western Union.

Wysyłka i gwarancje

Podobnie jak większość chińskich rynków, Twinkledeals.com specjalizuje się w wysyłce drogą morską. Regiony, w których możliwe jest wysyłanie i terminy dostaw, są szczegółowo opisane na stronie. Jeśli zwrócić uwagę na tablice, to towary dotrą do Polski w 10-25 dni. Każdy, kto już zamawiał przynajmniej jeden raz w Chinach, rozumie, że liczba 10 dni jest utopijna, jeśli zakup zostanie przywieziony w ciągu 3-4 tygodni - to już jest dobre. W tym kontekście nie ma znaczenia możliwość zwrotu towaru po 30 dniach, przewidziana przez sklep, do momentu otrzymania zamówienia gwarancja traci ważność.

W Twinkledeals.com działają kuszące oferty promocyjne. Oprócz zniżek na towary, możesz zaoszczędzić od 20 do 100 dolarów na zwrot gotówki. Funkcjonalność sklepu została opracowana perfekcyjnie, istnieją mobilne wersje dla iOS i Androida. Nie ma wersji Twinkledeals w języku polskim, strona może być wyświetlana w języku angielskim i francuskim.

Funkcje specjalne

Jeśli jesteś w jednym z krajów europejskich w momencie składania zamówienia, masz możliwość zamówienia z europejskiej bazy i zaoszczędzić czas dostawy.

Opinie klientów

Byłeś/-aś klientem Twinkledeals.com? Jesteś zadowolony/-a z jej usług? Opisz swoje doświadczenia, przedstaw wady i zalety. Twoja opinia jest ważna i cenna dla przyszłych klientów

Twinkledeals
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

Napisz wlasną opinię o Twinkledeals

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)