tulipan Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

tulipan

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

O
Ostrowska
Zakupy w sklepie tulipan.pl okazały się dla mnie bardzo przyjemne. Od momentu wejścia na stronę internetową, łatwo było odnaleźć interesujące mnie produkty - wszystko jest przejrzyste i zorganizowa...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje doświadczenie z zakupami w sklepie Tulipan.pl

  Zakupy w sklepie tulipan.pl okazały się dla mnie bardzo przyjemne. Od momentu wejścia na stronę internetową, łatwo było odnaleźć interesujące mnie produkty - wszystko jest przejrzyste i zorganizowane tematycznie. Nawigacja po sklepie jest bardzo intuicyjna i nie trzeba długo szukać potrzebnych informacji. Ważną zaletą sklepu jest także duża liczba dostępnych produktów erotycznych różnego rodzaju - zarówno powszechnie znane maraki jak wibratory czy prezerwatywy, ale też ciekawe gadżety, które znalazłam tylko u nich. Co ważne, każdy sprzęt opisany jest szczegółowo i są podane jego cechy oraz za co odpowiada. Sklep oferuje też bezpłatną dostawę od 50zł zamówienia, co dodatkowo przemawia na jego korzyść. Ostatecznie elementy zamówione przez mnie pojawiły się u moich drzwi dosyć szybko. Podsumowując - zakupy w tulipan.pl były dla mnie wygodne a przede wszystkim satysfakcjonujące! Polecam to miejsce osobom poszukującym oryginalnych akcesoriów erotycznych.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...