NiezależnaOpinia

  Opinie Trendsgal

  Opis sklepu

  Trendsgal.com to chiński sklep z modnymi ubraniami. Wielu azjatyckich producentów próbowało sprawić, byś poczuł się modny i niepowtarzalny. Dokonując zamówienia w Trendsgal.com, dołączysz do kupujących słynny sklep z nietuzinkowymi rzeczami na całym świecie. Ten sklep to dobry wybór dla tych, którzy są przyzwyczajeni do obserwowania swojego wyglądu i robią to z przyjemnością.

  Trendsgal.com oferuje ubrania dla kobiet i mężczyzn, torby, buty, biżuterię, zegarki, akcesoria i produkty dla dzieci. Posiada duży wybór towarów, wysoki poziom usług i przystępne ceny. Dzięki intencji Trendsgal.com stało się to możliwe. W Europie ten sklep nie jest jeszcze bardzo popularny - większość klientów zamawia z USA.

  Korzyści:

  - duży wybór;

  - zapewnienie jakości;

  - bezpłatna wysyłka na cały świat;

  - wysoka jakość obsługi klienta;

  - śledzenie zamówień.

  Wady:

  -płatna dostawa

  -nie ma polskiego tłumaczenia

  Płatność

  Po zarejestrowaniu konta w sklepie Trendsgal masz do wyboru kilka rodzajów płatności. Jedną z nich jest płatność przez PayPal i płatność kartą kredytową (Maestro, Visa). Zalecamy płatności za pośrednictwem serwisu PayPal, ponieważ w tym przypadku usługa ochrony kupujących jest dostępna dla Ciebie, a jeśli masz problemy, możesz zwrócić pieniądze.

  Czas i rodzaj dostawy

  Niestety Trendsgal nie zapewnia bezpłatnej wysyłki. Cena dostawy zależy od wagi, więc im większe zamówienie, tym droższa jest dostawa. Masz wybór między trzema rodzajami dostawy: dostawa w systemie Flat Rate (10-20 dni roboczych), wysyłka standardowa (5-8 dni roboczych) i przyspieszona wysyłka (3-7 dni roboczych).

  Czy można uzyskać zniżkę, jeśli dokonam większego zamówienia?

  Tak, im więcej sztuk kupisz, tym wyższy rabat. Na przykład, jeśli kupisz 10 sztuk, otrzymasz 5% zniżki. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem więcej niż 10 sztuk, z przyjemnością przedstawią Ci ofertę. Skontaktuj się z działem handlowym pod adresem sales@Trendsgal.com i podaj następujące informacje:

  - Produkt (y), którymi (których) jesteś zainteresowany

  - Dokładna ilość zamówienia dla każdego produktu

  - Wszelkie specjalne instrukcje pakowania, np. Pakowanie zbiorcze bez pudełek produktów.

  Pamiętaj, że im większe zamówienie, tym więcej zaoszczędzisz. Na przykład, jeśli twoja wielkość zamówienia wynosi 20, średni koszt wysyłki na jednostkę będzie znacznie tańszy niż w przypadku zakupu jednego elementu.

  Zwrot lub wymiana

  Po dostarczeniu towaru masz 7 dni na powiadomienie działu obsługi klienta o wymianie lub zwrocie towaru. W tym okresie można łatwo zwrócić uszkodzone lub wadliwe towary. W niektórych szczególnych przypadkach Wsparcie potrzebuje zdjęć jako dowodu.

  Funkcje specjalne

  Po pierwszej rejestracji otrzymasz 10% zniżki na pierwsze zamówienie.

  W rubryce "Oferty specjalne" znajdziesz promocje i zniżki na produkty ze wszystkich kategorii.

  Kontakt

  Skontaktuj się z obsługą klienta za pośrednictwem "Facebook Messenger",jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sklepu na Facebooku. To najszybszy sposób na kontakt z klientem Trendsgal

  Obsługa i skuteczny sposób rozwiązywania problemów.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania przed dokonaniem zakupu, porozmawiaj z sprzedażą online, aby uzyskać więcej informacji. Rozpocznij czat online.

  Po wyprzedażach Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać informacje o statusie zamówienia i innych kwestiach po-sprzedażowych. Złożyć wniosek

  Recenzje klientów

  Kupiłeś/-aś produkty Trendsgal.com? Jesteś zadowolony? Otrzymałeś zamówienie w terminie? Czy zawierało dokładnie to, co zamówiłeś/-aś? W jakim stanie były otrzymane produkty? Podziel się swoim doświadczeniem. Twoja opinia jest ważna dla przyszłych klientów.

  Trendsgal
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Trendsgal

  Twoja opinia