Trec Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Trec

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

N
Nadia Borowski
Zakupiłem odżywki sportowe marki Trec i byłem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia w sklepie. Personel był bardzo pomocny i odpowiedział na wszystkie moje pytania dotyczące różnych produktów. P...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Doskonałe Doświadczenie Zakupowe z Marką TREC

  Zakupiłem odżywki sportowe marki Trec i byłem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia w sklepie. Personel był bardzo pomocny i odpowiedział na wszystkie moje pytania dotyczące różnych produktów. Produkty były łatwo dostępne, dobrze opisane oraz ich ceny były konkurencyjne. Po zakupie szybko dostałem potwierdzenie zamówienia oraz informacje dotyczące procesu wysyłki. Paczka została dostarczona w terminie i optmalnie zapakowana ze względu na specyfikę produktów. Odżywki są naprawdę dobrej jakości i przyczyniły się do poprawienia mojej wytrzymałości podczas treningów sportowych. Zdecydowanie polecam produkty marki Trec każdemu, kto szuka dobrych suplementów dla swoich potrzeb.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...