Tołpa

Wszystkie opinie

Tołpa

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

L
L.
Realizacja zamówień z Tołpy zawsze przebiegała bezproblemowo. Niemniej, przy ostatnim zamówieniu pojawił się drobny dysonans. Jednak został mistrzowsko rozwiązany przez dział reklamacji i do tego w...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kosmetyki

  Realizacja zamówień z Tołpy zawsze przebiegała bezproblemowo. Niemniej, przy ostatnim zamówieniu pojawił się drobny dysonans. Jednak został mistrzowsko rozwiązany przez dział reklamacji i do tego w rekordowo krótkim czasie. To istotne o tyle, że podtrzymuje moje zaufanie do marki- zarówno jakości produktów jak i jakości obsługi. Dokonania Tołpy bardzo cenię i uważam ich dermokosmetyki za jedne z najlepszych na polskim rynku. Tołpa dowodzi, że nie trzeba wydawać dużo aby otrzymać świetne produkty- dobrze skomponowane, przyjemne w użyciu i skuteczne. Do tego wspaniałe opakowania- technicznie i estetycznie
  Jestem alergiczką, przetestowałam już wiele kosmetyków wielu firm i wreszcie trafiłam! Po Tołpie nic mi nie jest ???? Jestem zadowolona również z ich skuteczności, jedynie regenerujący krem-opatrunek do rąk nie jest skuteczny. Generalnie super. To na pewno nie ostatnie moje zakupy na tolpa.pl.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...