To Się Opłaca

Wszystkie opinie

To Się Opłaca

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo Cafago
Cafago
1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Banggood
Logo Etoren
Etoren
1 opinie

O sklepie Etoren - to specjalista w zakresie elektroniki i gadżetów online. Firma zostaÅ‚a zaÅ‚oÅ&...

To Się Opłaca

Możliwość pracy zdalnej podczas pandemii otworzyła niektórym ludziom oczy i jeszcze bardziej nagłośniła temat który znany jeszcze jeszcze z XX wieku, chodzi oczywiście o pojęcie związane z dostarczaniem efektów swojej pracy drogą elektroniczną - mianowicie wspomniane pojęcie to freelancing czyli zakres działań jakie może wykonywać tzw. wolny strzelec. Każdy człowiek, który potrafi pisać, czytać, liczyć i posługiwać się komputerem może spróbować swoich sił we freelancing'u, inną kwestią jest czy jesteśmy w stanie przekonać innych ludzi do współpracy z nami. Wystarczy stworzyć profil na portalu freelancer.com bądź stronę Internetową(jeżeli nie potrafimy tego zrobić można skorzystać z pomocy web design'era), opisać swoje mocne strony i zakres umiejętności jakie jesteśmy w stanie świadczyć dla naszych pracodawców. Należy pamiętać, że jeżeli chcemy pracować w ten sposób musimy być niejako "jednoosobową armią" w której szeregach potrzebujemy prawnika, księgowego, osobę zajmującą się marketingiem, programistę, kucharza i sprzątaczkę :) i finalnie kogoś kto będzie świadczył reklamowane usługi, w przypadku chęci podjęcia pracy zdalnej musimy posiadać te wszystkie umiejętności i wiele innych a do tego warto przygotować się na szesnastogodzinny dzień pracy jeżeli chcemy osiągnąć sukces. Wiele firm istniejących na rynku zarzeka się, że ich książki są w stanie pomóc nam zrealizować plan i stać się freelancerem. Jedną z nich jest firma To Się Opłaca. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Na temat firmy To Się Opłaca.
Firma To Się opłaca jest stworzona przez niezwykłą osobowość Panią Agnieszkę Skupieńską, która postanowiła rozpocząć swoją działalność w 2009 roku. Na początku łącząc swoje działania z pracą etatową, jednak gdy firma w które pracowała na etacie Pani Agnieszka się rozpadła, nie szukała Ona innej pracy, zdecydowała się pozostać przy pracy zdalnej w tamtym momencie i kontynuowała pisząc teksty dla innych firm robiąc z tego swój sposób na życie. Dziś Pani Agnieszka nie pisze już tekstów na zlecenie, posiada za to duży sklep Internetowy - brawo Pani Agnieszko! Sklep wystartował w 2015 roku sprzedając książki zawierające przepisy na drinki, następnie oferta została wzbogacona o zestawy prezentowe i drobne akcesoria barmańskie. Na przykładzie swojego sklepu internetowego, Pani Agnieszka chce zobrazować nam, że warto podążać za własnymi marzeniami i robić to, co uważa się za słuszne. Sklep ruszył w 2015 roku, na generuje on 1,3 miliona złotych obrotów rocznie.

Produkty i usługi firmy To się Opłaca.
Produktami firmy to się opłaca jest zestaw książek dotyczących rozwoju własnych umiejętności, które potrzebujemy rozwinąć aby osiągnąć sukces w biznesie online. Książki zawierając kompendium wiedzy od A-Z, którą musimy posiadać aby poradzić sobie na rynku freelancerów bądź w branży e-commerce. W jednym z produktów, Pani Agnieszka opisuje swoją historię jak udało jej się zarobić piewszy milion złotych ze sprzedaży elektronicznej.

Dostawa, gwarancja i zwroty firmy To Się Opłaca.
Niestety, na stronie internetowej sklepu nie widnieją żadne informację dotyczące gwarancji, dostawy czy zwrotów produktów. Musimy pamiętać, że z uwagi na naturę produktu, którym jest książka nie powinniśmy traktować sklepu jak bibliotekę, więc jeżeli już ją kupiliśmy nie powinniśmy jej zwracać po przeczytaniu. Gwarancją działania produktu jest tylko i wyłącznie nasze samozaparcie, czy mistrz sportowy stałby się nim po przeczytaniu książki i spędzeniu reszty życia na kanapie? Wskazówki i rady Pani Agnieszki połączone z odpowiednią dietą, zmianą stylu życia - często na bardziej rygorystyczny a co najważniejsze całkowita rezygnacja ze spożywania wszelkiego rodzaju używek. Gdy chcesz odnieść sukces szkodliwe substancję nie wchodzą w grę, one skutecznie zmiatają z planszy.