NiezależnaOpinia

  Opinie Time Trend

  Time Trend to sieć salonów z zegarkami. Oferuje największy w Polsce wybór światowych marek zegarków. Zależy firmie, by w salonach Time Trend znalazły się najnowsze kolekcje najmodniejszych marek. Dlatego też znajdziesz w Time Trend klasyczne zegarki Guess, legendarne zegarki Bulova, designerskie Timberland, eleganckie Lacoste czy nowoczesne G-Shock. Od 19 lat początkowo pod nazwą Zibi, a od 2006 roku jako Time Trend, firma oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty znanych światowych marek. Dzięki różnorodnej bogatej ofercie zaspakaja gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Początki historii sieci Time Trend sięgają 1991 roku, kiedy otwarty został pierwszy salon jeszcze pod szyldem Zibi. W ciągu 19 lat intensywnego rozwoju firma rozszerzyła swoją sieć sprzedaży do 98 salonów i zdobywając zaufanie klientów stała się liderem na rynku czasomierzy. Salony Time Trend – Grupy Zibi to wyjątkowe miejsca, w których znajdziecie zegarki znanych światowych marek takich jak: Casio, Atlantic, Seiko, Pulsar, Lorus, Lacoste, Guess, Nodo, Marc Ecko, Morgan, Lorus, Levi's, Fendi, Roberto Cavalii, Tissot, Certina, CK, Diesel, Festina, Fossil oraz biżeuterię Bliss, Guess oraz CK. Time Trend posiada zegarki od modeli ozdobnych biżuteryjnych, znanych projektantów i domów mody po klasyczne oraz sportowe.

  Misja Time Trend

  Czy zegarek jest dla Ciebie czymś wyjątkowym, a nie tylko urządzeniem do mierzenia czasu? Lubisz, gdy zegarek pasuje do Twojego stroju, wyraża Twoją osobowość i budzi podziw? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś! Misją Time Trend jest podkreślanie wizerunku swoich Klientów i spełnianie ich marzeń. W salonach Time Trend można znaleźć ponad 40 marek zegarków, które trafiają w różne gusta. Zegarki fashion, sportowe, eleganckie i ekstrawaganckie, na co dzień i na specjalne okazję. Odwiedź Time Trend i wybierz coś specjalnie dla siebie! Pasja do zegarków Time Trend trwa od 1989 r. W tym czasie osiągnął pozycję wiodącej firmy w swoim sektorze na rynku polskim. Salony Time Trend należą do Grupy Zibi, która jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Atlantic, Casio, G-Shock czy Bulova. Ciągłe doskonalenie w zakresie obsługi klienta oraz niezwykle bogata oferta pozwala Time Trend dostarczać radość, przyjemność i satysfakcję dla klientów o różnych gustach i potrzebach.

  Zwrot i wymiana

  Jak zwrócić towar do Time Trend:

  1. Pobierz formularz zwrotu na stronie internetowej.

  2. Wypełnij wszystkie pola formularza zgodnie z instrukcją.

  3. Dokładnie spakuj zwracany produkt wraz z wszystkimi akcesoriami. Do przesyłki włóż wydrukowany i podpisany formularz zwrotu / wymiany wraz z dowodem zakupu.

  4. Odeślij produkt na adres fizyczny Time Trend lub zwróć produkt w najbliższym Salonie Time Trend.

  5. Oczekuj na przelew na podany w formularzu numer konta. Zwrotny przelew dotrze na Twoje konto w ciągu 14 dni.

  Jak wymienić towar w Time Trend:

  1. Pobierz formularz wymiany.

  2. Wypełnij wszystkie pola formularza zgodnie z instrukcją.

  3. Dokładnie spakuj wymieniany produkt wraz z wszystkimi akcesoriami. Do paczki włóż wydrukowany i podpisany formularz zwrotu / wymiany wraz z dowodem zakupu.

  4. Odeślij produkt na adres fizyczny Time Trend lub zwróć produkt w najbliższym Salonie TIme Trend.

  5. Oczekuj na przesyłkę z Twoimi nowymi produktami. W razie dodatkowych pytań, skontaktuje się z Tobą obsługa sklepu.

  Podziel się opinią!

  Czy masz wiedzę na temat firmy Time Trend? Już jesteś klientem tej firmy? Daj nam znać!

  Time Trend
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Time Trend

  Twoja opinia