Termokubki

Wszystkie opinie

Termokubki

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Karola
Z kubkami termicznymi mam bardzo duży problem. Przerobiłam już naprawdę dużą ilość i dopiero teraz, po około dwóch latach trafiłam na fajny kupek, który mogę bez obaw wrzucić do torby. W okresie je...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kubek

  Z kubkami termicznymi mam bardzo duży problem. Przerobiłam już naprawdę dużą ilość i dopiero teraz, po około dwóch latach trafiłam na fajny kupek, który mogę bez obaw wrzucić do torby. W okresie jesienno-zimowym kubek termiczny jest niezastąpiony! Teraz mam kubek o pojemności około 400 ml i to jest taka optymalna wielkość.
  a nie kupuję w ciemno, kupuję sprawdzone kubki w sklepie termokubki.com.pl
  Mają tam przedstawione wykresy utrzymywania temperatury dla utrzymywania ciepła oraz zimna. Są modele, które utrzymują ciepło nawet 12 godzin. Ceny normalne. Nie mają kubków CONTIGO za 140 zł – które nie dorastają do pięt kubkom typu MUSTANG w cenie 66 zł. Polecam, sprawdzony sklep.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Termokubki

Dzisiejsze tempo życia wywiera na nas nie lada presję, która wymaga od nas zorganizowania otaczających nas warunków i przygotowania na czyhające na nas niespodziewane okoliczności. Często zdarza się, że podróżując do pracy możemy utknąć w korkach albo środek komunikacji miejskiej jakim przyszło nam podróżować uległ niespodziewanej awarii. Warto w takich sytuacjach być przygotowany i mieć ze sobą np. zapas żywności który przygotowaliśmy sobie do szkoły bądź pracy lub napój aby zapewnić odpowiednie nawodnienie w nieoczekiwanej sytuacji. Czy łyk ciepłej kawy lub herbaty w stresowych okolicznościach nie byłby dla nas zbawienny? Istnieje wiele firm, które produkują różnego rodzaju pojemniki przeznaczone do przechowywania i transportowania zarówno żywności jak i napojów. Jedną z nich jest firma Termokubki. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Na temat firmy Termokubki.
Misją sklepu jest pomoc w dokonaniu zakupów produktów termicznych dostarczanych przez firmę na Polski rynek. Sklep dostarcza szczegółowe informacje dotyczące parametrów technicznych i użytkowych swoich artykułów. Firma dzięki swojej pasji jest w stanie tworzyć kolekcje produktów wyróżniającą się starannie zaprojektowanymi wzorami a zarazem funkcjonalnością. Wszystkie produkty, które widnieją w ofercie sklepu przeszły testy pod względem jakości wykonania i czasu utrzymania temperatury przechowywanej w nich cieczy. Testy przeprowadzone przez zespół specjalistów sklepu Termokubki pozwalają klientom nie martwić się o to, czy dany produkt spełni nasze wymagania, tym samym wybierając ich sklep możemy być pewni że pojemnik termiczny spełni swoją rolę. Czytelne i przedstawione w formie graficznej wyniki przeprowadzonych przez firmę testów widnieją na stronie każdego produktu - kupując wiemy czego możemy się spodziewać po danym pojemniku. Prezentacja produktu w rzetelny sposób, która zawiera wszystkie interesujące nas informacje pochłania wiele czasu, samo przeprowadzenie testów to nie lada gratka jednakże, firma dołożyła wszelkich starań aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów i zaprezentowała swoją ofertę na najwyższym poziomie zawierając wszelkie informację dotyczącego każdego produktu z osobna.

Kilka słów o usługach i produktach sklepu Termokubki.
Działalność skupia się na dostarczaniu na rynek produktów, które pozwalają zachować temperaturę przechowywanych bądź transportowanych przez nas cieczy. Dzięki profesjonalnie przygotowanej ofercie jesteśmy w stanie dostosować dany produkt do naszych potrzeb, bez konieczności wymiany produktu ani rozczarowania się jakością zakupionego towaru. Sklep oferuje to co posiada w swoim magazynie, gdy zdecydujemy się na zakupu poprzez Termokubki, możemy być pewni że kupujemy produkt znajdujący się w asortymencie firmy co w dzisiejszych czasach jest rzadkością z uwagi na istnienie ogromnej liczby sklepów internetowych. Firma jest w pełni odpowiedzialna za realizację złożonego zamówienia w wyznaczonym terminie.

Wysyłka i czas realizacji dostary firmy Termokubki.
Firma obiecuje, że 98% zamówień zostaje wysłane w ciągu 24 godzin. Możemy liczyć na to, że sklep poniesie koszty przesyłki w przypadku gdy zamówienie przekroczy 250 zł. Istnieją cztery możliwości co do wyboru dostawcy produktów są nimi paczkomaty, Pocztex24, DPD i DHL a cena wysyłki waha się od 12 - 21 zł. Czas realizacji mieści się w granicach 1-3 roboczych. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą należy odwiedzić stronę Internetową sklepu.