Tech4Life Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Tech4Life

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Andrzejewska
Tech4life to sklep, którego usługi wykorzystałam niedawno. Kontakt z ich ekspertami był naprawdę świetny, od razu można poczuć się dobrze obsłużonym. Zawsze służą pomocą i udzielają kompetentnych o...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjne zakupy w Tech4Life

  Tech4life to sklep, którego usługi wykorzystałam niedawno. Kontakt z ich ekspertami był naprawdę świetny, od razu można poczuć się dobrze obsłużonym. Zawsze służą pomocą i udzielają kompetentnych odpowiedzi na zadawane pytania. Przyjemnym zaskoczeniem była dla mnie dostępność infolinii - bezproblemowa i szybka rozmowa pozwoliła mi uzyskać potrzebne informacje oraz poradę dotyczącą wyboru produktów. W sklepie Tech4Life znajduje się bogaty asortyment różnego rodzaju urządzeń elektronicznych oraz akcesoriów do nich. Ceny są w korzystnej relacji do jakości oferowanych produktów, co szczególnie doceniam jako osoba szukająca atrakcyjnych cenowo rozwiązań. Z całą pewnością polecam ten sklep każdemu, kto poszukuje zupełnie nowych gadżetów lub chce ulepszyć już posiadane sprzęty (również te mniej popularne). Obsługa jest profesjonalna a jednocześnie bardzo przyjazna dla klienta.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...