Sylwester 2020 - jak go spędzić w tym roku?
Sklepy internetowe

Wielkimi krokami zbliża się impreza sylwestrowa, zupełnie inna niż miało to miejsce w ubiegłych latach. Z oczywistych względów pozostaniemy w domu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzia, aby przywiotać Nowy Rok w wyjątkowy sposób. Poniżej znajdziecie kilka naszych sugestii na ten wyjątkowy wieczór

Nowy Rok w dobie pandemii - co można robić w sylwestra?

Sposobów na zagospodarowanie tego wyjątkowego wieczoru może być naprawdę sporo. W dobie szerokiej dostępności różnych serwisów streamingowych możemy sobie sami urządzić maraton filmowy, lub jak ktoś woli serialowy maraton. W czasie jednego wieczoru można spokojnie pochłonąć 6-8 odcinkowy miniserial, których na przestrzeni ostatnich 10 miesięcy powstało naprawdę sporo. Warto zaopatrzyć się w napoje chłodzące oraz liczne przekąski, nie tylko popcorn i paluszki. Warto zadbać o talerze pełne smakołyków: kabanosy, oliwki, ser wędzony, wędlinę - taki zestaw sprawi, że wieczór będzie naprawdę wyjątkowy.

Gdzie spędzić Nowy Rok? Warszawa, Kraków, czy Sylwester Wrocław?

Z uwagi na panującą sytuację wszystkie plenerowe imprezy sylwestrowe zostały odwołane. Coroczne imprezy organizowane w największych miastach przez polskie telewizje były już tradycją oraz sprawdzonym sposobem dla wielu osób na przywitanie nowego roku. W każdym mieście można było liczyć na doskonałą zabawę, muzykę na żywo dostarczaną przez znanych artystów oraz bajeczny pokaz sztucznych ogni. W tym roku zostajemy w domu - bezpieczeństwo jest najważniejsze. Mimo wszystko spokojnie możemy liczyć na bogatą ofertę telewizyjnych programów w tym czasie.

Sylwester w domu też może być super!

Przywitanie nowego roku w domu ma wiele niezaprzeczalnych plusów. Po pierwsze sami decydujemy o jego formie, o jedzeniu i napojach. Po drugie powrót do łóżka ogranicza się jedynie do zmiany pokoju - nie musimy martwić się o taksówki oraz o to, że ktoś jest kierowcą i dzisiaj musi odpuścić spożywanie alkoholu. Poza maratonem filmowym możemy zorganizować wspólne gotowanie, np. przygotowanie sushi. Gry planszowe lub karciane są również doskonałym sposobem na spędzenie sylwestrowego wieczoru. Innym pomysłem może być również wieczór pełen wspomnień i planów na 2021 rok. Razem z najbliższymi warto sobie podsumować miniony rok, największe osiągnięcia, porażki oraz zaplanować przyszły rok. Takie podsumowanie wraz z wyciągnięciem wniosków oraz jasno postawione cele na przyszłość są doskonałą zabawą wśród najbliższych osób. Dodatkowo podzielenie się planami z innymi motywuje do ich realizacji.

Bezpieczny sylwester ze znajomymi - pora na ZOOM party!

Mimo wszystko żyjemy w doskonałych czasach. Dostęp do komputera z internetem jest bardzo popularny. Obecna telekomunikacja może odbywać się na wiele sposobów. Poza telefonami, mamy do dyspozycji czaty, komunikatory, video rozmowy. Popularne w tym roku ZOOM lub Skype party to również doskonały sposób na bezpieczne przywitanie Nowego Roku wraz ze znajomymi. Warto na tę okazję opracować kilka gier i zabaw, które ożywią nastrój wszystkich gości naszej tele-imprezy.

Domowa muzyczna impreza sylwestrowa - to proste!

Jeżeli nie interesują cię spokojne wieczory i chcesz przywitać Nowy Rok w skocznej i muzycznej atmosferze to do dzieła! Wiele klubów muzycznych organizuje transmisje live, gdzie będzie doskonała okazja na wysłuchanie niejednego setu DJskiego naszych ulubionych artystów - wystarczy tylko dołączyć. Dodatkowo nie możemy zapomnieć o stacjach radiowych. Mowa tutaj również o tych internetowych. W sieci można znaleźć sporo serwisów za pomocą których można posłuchać radia na żywo z najdalej oddalonych zakątków świata. Jeżeli jednak wolisz słuchać polskiego radia to warto sprawdzić bogatą ofertę RMF ON.

Sylwester we dwoje - szansa dla zakochanych

Wiele par w latach ubiegłych spędziło noc sylwestrową poza domem. Bogata oferta obiektów turystycznych w różnych zakątkach świata, jak i w naszym kraju kusiła pakietami “dla dwojga”. Stoki narciarskie w polskich górach były pełne turystów. W tym roku niestety sytuacja będzie odwrotna. Dlatego zakochani muszą zorganizować sobie wieczór samodzielnie. Poza grami karcianymi, planszowymi lub maratonem filmowym polecamy również kulinarne eksperymenty. Mowa nie tylko o romantycznej wspólnej kolacji. Warto wspólnie rozwinąć swoje cukiernicze umiejętności decydując się na przygotowanie wyszukanych wypieków. Innym ciekawym pomysłem na spędzenie tego wieczoru jest przygotowanie albumu ze zdjęciami, które najlepiej podsumowują miniony rok. W tym celu należy przygotować wcześniej odpowiednie zdjęcia, wybrać je starannie oraz wywołać. Przyda się również pusty album oraz odpowiedni klej błyskawiczny do zdjęć. taka zabawa mocno integruje, oraz pozwala przywołać pozytywne wspomnienia i chwile, które było Wam dane razem przeżyć.

Pozostałe pomysły na sylwestra


Do innych niecodziennych zajęć, jakie możemy uskutecznić w sylwestrową noc śmiało możemy zaliczyć domowe SPA. Na co dzień często brakuje nam po prostu czasu i spokojnej chwili, żeby zafundować sobie gorącą kąpiel z dodatkiem relaksacyjnych olejków. Ten ostatni wieczór w tym roku jest do tego celu jak najbardziej odpowiedni. Dobra książka to również znany i sprawdzony sposób na wieczór noworoczny. Szczególnie, jeżeli z wielu względów sylwestrową noc spędzisz w pojedynkę, w domu lub w pracy.

Więcej Sklepy internetowe