NiezależnaOpinia

  Opinie StreetSupply

  Jeśli dla ciebie brzmienie podeszwy na asfalcie jest najbardziej ulubionym dźwiękiem, jeśli uczucie słodkiego zmęczenia po treningu jest ci znane, to ty i sklep StreetSupply mają ze sobą wiele wspólnego. Największy sklep sportowy w Polsce oferuje wszystko dla aktywnego sportu: trampki, mundury, akcesoria, piłki, sprzęt fitness wiodących marek w tej dziedzinie, takich jak Huf, Vans, Asics Tiger, Carhart Wip. Dla innych rodzajów aktywności - bieganie, fitness, joga, trening - sklep internetowy Streetball oferuje również obuwie sportowe i odzież dostarczane przez marki Nike, adidas Original, Puma, Reebok, ASICS Tiger, itp.

  Fani sportu w życiu codziennym mogą wybrać obuwie sportowe, odzież wierzchnia, podstawowe elementy garderoby i akcesoria. Przedmioty stylu życia reprezentują adidas Originals, Stussy, Converse, The North Face, Kappa, Secrid, Vans.

  Ponadto StreetSupply regularnie organizuje wydarzenia sportowe, w których każdy może uczestniczyć. Aby śledzić te wydarzenia, dołącz do nas na portalach społecznościowych. Możesz dowiedzieć się o rabatach i promocjach, które StreetSupply regularnie cieszy swoich klientów.

  PŁATNOŚCI

  Sprzedawca na wpłatę należności będzie czekać 3 dni robocze. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane chyba że kupujący uzgodnił z obsługą Sklepu dłuższy termin oczekiwania na wpłatę. Nieopłacony towar zakupiony z odbiorem osobistym w sklepie stacjonarnym na odbiór czekać będzie 3 dni robocze.

  Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane chyba że kupujący uzgodnił z obsługą sklepu dłuższy termin oczekiwania na odbiór. Klient może wybrać jedną z poniższych form płatności:

  • płatność gotówką, lub kartą przy odbiorze osobistym zamówionych produktów w sklepie Street Supply pod adresem: Świętokrzyska 16, 00-050 Warszawa

  • płatność za pośrednictwem systemu bezpiecznych płatności - PayU

  • płatność za pośrednictwem systemu bezpiecznych płatności - PayPal

  • płatność przy odbiorze

  • przelew bankowy na konto (w tytule przelewu musi zostać wpisany numer zamówienia).

  PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

  Zamówienie zagraniczne w sklepie Street Supply realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEX.

  Zamówienia wysyłane są w ciągu 48 godzin, od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem są dni ustawowo wolne od pracy.

  Przesyłki zagraniczne realizujemy tylko przy przedpłacie za pomocą systemu płatności PayPal.

  ODBIÓR OSOBISTY

  Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia w sklepie Street Supply, pod adresem: Świętokrzyska 16 w Warszawie. W celu realizacji zamówienia z odbiorem osobistym, podczas składania zamówienia należy wybrać opcję ‘Odbiór osobisty’ w sekcji ‘Wybór sposobu dostawy’.

  Po odbiór osobisty Klient może zgłosić się po otrzymaniu od sklepu informacji drogą mailową o zmianie statusu zamówienia na „gotowe do odbioru”. Na odbiór zamówienia nieopłaconego Klient ma 3 dni robocze od dnia otrzymania od sklepu informacji o gotowości odbioru zamówienia. Nie dotyczy to zamówień opłaconych.

  Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane chyba, że Klient uzgodnił z obsługą sklepu dłuższy termin oczekiwania na odbiór.

  Zamówienie z odbiorem osobistym można opłacić na miejscu w sklepie: karta lub gotówką.

  Zamówienie z odbiorem osobistym można przedpłacić za pomocą PayU, PayPal lub przelewem tradycyjnym.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat StreetSupply

  Miałeś okazję korzystać z usług StreetSupply? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  StreetSupply
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o StreetSupply

  Twoja opinia