NiezależnaOpinia

  Opinie SteelSeries

  O sklepie SteelSeries

  SteelSeries jest duńskim producentem peryferii komputerowych, m.in. myszy, klawiatur, słuchawek i podkładek pod myszy. SteelSeries jest sponsorem e-sportu. Sprzętu firmy SteelSeries używają profesjonalni gracze komputerowi, tacy jak Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski czy Olof „olofmeister" Kajbjer – wielokrotni mistrzowie świata w grze Counter-Strike.
  SteelSeries zostało założone w 2001 roku przez Jacoba Wolff-Petersena. Oryginalna nazwa firmy brzmiała Soft Trading i została zmieniona na SteelSeries w 2007 roku. Soft Trading stworzył podkładki pod mysz Icemat i SteelPad, z których ta ostatnia wpłynęła na ostateczną zmianę nazwy firmy. W 2008 roku SteelSeries przejął Ideazon, północnoamerykańską firmę deweloperską i producenta urządzeń peryferyjnych do gier. Michael von Essen-Mueller, pierwszy dyrektor generalny firmy, pomógł firmie ugruntować swoją markę i osiągnąć globalny zasięg. W 2007 roku SteelSeries zatrudnił Bruce'a Hawvera jako CEO. Firma odnotowała ogromny wzrost w ciągu następnych pięciu lat, ponieważ rozszerzyła swoje portfolio i kanały, opracowała platformę SteelSeries Engine i dodała partnerstwa w całym e-sporcie i ekosystemie gier. W 2012 roku SteelSeries otrzymało inwestycje o nieujawnionych kwotach od amerykańskiej firmy kapitałowej Catterton Partners i chińskiej firmy private equity ClearVue Partners W kwietniu 2020 roku SteelSeries przejęła firmę A-Volute, producenta oprogramowania audio Nahimic.

  Oferta w sklepie SteelSeries

  W ofercie sklepu internetowego SteelSeries znajdziesz między innymi bezprzewodową mysz Rival 650. Mysz oferuje bezstratną wydajność Quantum Wireless™ 1 ms, możliwość błyskawicznego ładowania i najbardziej precyzyjny czujnik do grania. Zastosowano technologię Quantum Wireless™, która zapewnia szybkie ładowanie, opóźnienie 1 ms oraz odpytywanie 1000 Hz. Ładowanie przez 15 minut pozwala na ponad 10 godz. czasu gry. W myszce zastosowano system optyczny TrueMove3+, dwa czujniki, śledzenie 1 do 1 oraz natychmiastowe wykrywanie oderwania. TrueMove3 to czujnik optyczny 12 000 CPI, 350 IPS produkowany wyłącznie przez lidera branży, firmę PixArt. Zamiast skupiać się wyłącznie na CPI, TrueMove3 został zaprojektowany z myślą o prawdziwym śledzeniu 1 do 1. Przesunięcie o określoną odległość na podkładce pod mysz powoduje wyświetlenie dokładnie tej samej odległości na ekranie, bez wprowadzania opóźnienia, interpolacji ani wpływu na redukcję drgań. System dostrajania środka ciężkości obejmuje ruchome ciężarki i dostosowywanie wagi myszy, od małej do dużej, zapewniając najszerszy zakres regulacji Kombinacje ciężarków do ustalania środka ciężkości zapewniają równowagę dla każdego stylu przyczepności lub gry. Zdejmowane boki umożliwiają łatwe i bezpieczne umieszczenie ośmiu dołączonych ciężarków po 4 g. 32-bitowy procesor ARM pozwala zapisywać ustawienia CPI, zmiany przypisań przycisków i efekty świetlne w myszy, bez użycia oprogramowania na imprezach LAN i turniejach.
  W sklepie dostępna jest także klawiatura mechaniczna Apex Pro. Klawiatura została wyposażona w regulowany przełącznik mechaniczny zapewniający dostosowywanie czułości poszczególnych klawiszy,8-krotnie szybsza reakcja, 5-krotnie szybsze uruchamianie i 2x większa trwałość. Posiada także wyświetlacz OLED dostarcza informacje prosto z gier i aplikacji. Rama klawiatury została wykonana z aluminium klasy lotniczej serii 5000. Klawiatura ma odpinaną magnetyczną podpórkę nadgarstka.
  W sklepie internetowym SteelSeries masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: większością popularnych kart kredytowych lub debetowych, Paypal. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego SteelSeries odbywa się za pośrednictwem: United Parcel Service (UPS) lub General Logistics Systems (GLS).

  Co sądzisz o ofercie SteelSeries?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z SteelSeries? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług SteelSeries jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat SteelSeries i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od SteelSeries.

  Galeria PSB - wyszukuj sklepy internetowe

  SteelSeries
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o SteelSeries

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy SteelSeries jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o SteelSeries. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje SteelSeries?

  SteelSeries działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Elektronika.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na SteelSeries . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.