NiezależnaOpinia

  Opinie SteelSeries

  O sklepie SteelSeries

  SteelSeries jest duńskim producentem peryferii komputerowych, m.in. myszy, klawiatur, słuchawek i podkładek pod myszy. SteelSeries jest sponsorem e-sportu. Sprzętu firmy SteelSeries używają profesjonalni gracze komputerowi, tacy jak Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski czy Olof „olofmeister" Kajbjer – wielokrotni mistrzowie świata w grze Counter-Strike.
  SteelSeries zostało założone w 2001 roku przez Jacoba Wolff-Petersena. Oryginalna nazwa firmy brzmiała Soft Trading i została zmieniona na SteelSeries w 2007 roku. Soft Trading stworzył podkładki pod mysz Icemat i SteelPad, z których ta ostatnia wpłynęła na ostateczną zmianę nazwy firmy. W 2008 roku SteelSeries przejął Ideazon, północnoamerykańską firmę deweloperską i producenta urządzeń peryferyjnych do gier. Michael von Essen-Mueller, pierwszy dyrektor generalny firmy, pomógł firmie ugruntować swoją markę i osiągnąć globalny zasięg. W 2007 roku SteelSeries zatrudnił Bruce'a Hawvera jako CEO. Firma odnotowała ogromny wzrost w ciągu następnych pięciu lat, ponieważ rozszerzyła swoje portfolio i kanały, opracowała platformę SteelSeries Engine i dodała partnerstwa w całym e-sporcie i ekosystemie gier. W 2012 roku SteelSeries otrzymało inwestycje o nieujawnionych kwotach od amerykańskiej firmy kapitałowej Catterton Partners i chińskiej firmy private equity ClearVue Partners W kwietniu 2020 roku SteelSeries przejęła firmę A-Volute, producenta oprogramowania audio Nahimic.

  Galeria PSB - wyszukuj sklepy internetowe

  Oferta w sklepie SteelSeries

  W ofercie sklepu internetowego SteelSeries znajdziesz między innymi bezprzewodową mysz Rival 650. Mysz oferuje bezstratną wydajność Quantum Wireless™ 1 ms, możliwość błyskawicznego ładowania i najbardziej precyzyjny czujnik do grania. Zastosowano technologię Quantum Wireless™, która zapewnia szybkie ładowanie, opóźnienie 1 ms oraz odpytywanie 1000 Hz. Ładowanie przez 15 minut pozwala na ponad 10 godz. czasu gry. W myszce zastosowano system optyczny TrueMove3+, dwa czujniki, śledzenie 1 do 1 oraz natychmiastowe wykrywanie oderwania. TrueMove3 to czujnik optyczny 12 000 CPI, 350 IPS produkowany wyłącznie przez lidera branży, firmę PixArt. Zamiast skupiać się wyłącznie na CPI, TrueMove3 został zaprojektowany z myślą o prawdziwym śledzeniu 1 do 1. Przesunięcie o określoną odległość na podkładce pod mysz powoduje wyświetlenie dokładnie tej samej odległości na ekranie, bez wprowadzania opóźnienia, interpolacji ani wpływu na redukcję drgań. System dostrajania środka ciężkości obejmuje ruchome ciężarki i dostosowywanie wagi myszy, od małej do dużej, zapewniając najszerszy zakres regulacji Kombinacje ciężarków do ustalania środka ciężkości zapewniają równowagę dla każdego stylu przyczepności lub gry. Zdejmowane boki umożliwiają łatwe i bezpieczne umieszczenie ośmiu dołączonych ciężarków po 4 g. 32-bitowy procesor ARM pozwala zapisywać ustawienia CPI, zmiany przypisań przycisków i efekty świetlne w myszy, bez użycia oprogramowania na imprezach LAN i turniejach.
  W sklepie dostępna jest także klawiatura mechaniczna Apex Pro. Klawiatura została wyposażona w regulowany przełącznik mechaniczny zapewniający dostosowywanie czułości poszczególnych klawiszy,8-krotnie szybsza reakcja, 5-krotnie szybsze uruchamianie i 2x większa trwałość. Posiada także wyświetlacz OLED dostarcza informacje prosto z gier i aplikacji. Rama klawiatury została wykonana z aluminium klasy lotniczej serii 5000. Klawiatura ma odpinaną magnetyczną podpórkę nadgarstka.
  W sklepie internetowym SteelSeries masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: większością popularnych kart kredytowych lub debetowych, Paypal. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego SteelSeries odbywa się za pośrednictwem: United Parcel Service (UPS) lub General Logistics Systems (GLS).

  Co sądzisz o ofercie SteelSeries?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z SteelSeries? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług SteelSeries jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat SteelSeries i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od SteelSeries.

  SteelSeries
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o SteelSeries

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy SteelSeries jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o SteelSeries. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje SteelSeries?

  SteelSeries działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Elektronika.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da SteelSeries com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!