Stadler Form

Wszystkie opinie

Stadler Form

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Stadler Form

Nawilżacze, oczyszczacze i osuszacze powietrza w ostatnim czasie zyskały na popularności. Coraz więcej osób zdaje sobie bowiem sprawę, jak ważne jest, aby powietrze, którym oddychamy, było dobrej jakości. Ponieważ spora część klientów nie ma czasu na dokonywanie zakupów stacjonarnie, przenoszą się do Internetu. Które sklepy posiadają więc w swojej ofercie produkty, o których wspomnieliśmy na samym początku? Jednym z nich jest Stadler Form, na którego temat informacje przedstawiamy w niniejszym artykule. Na naszej stronie możesz zapoznać się również z opiniami klientów.

 

Stadler Form - podstawowe informacje dotyczące firmy

Stadler Form to przedsiębiorstwo z siedzibą w Gdyni, zajmujące się internetową sprzedażą głównie produktów służących do nawilżania oraz oczyszczania powietrza. Jest ona zarządzana przez Sławomira Radackiego, Jarosława Milewskiego oraz Arkadiusza Grochowskiego.

 

Produkty oferowane przez Stadler Form

Jakie produkty są oferowane w sklepie internetowym Stadler Form? Należą do nich między innymi aromatyzery, nawilżacze powietrza, nawilżacze powietrza z funkcją oczyszczania, higrometry, osuszacze powietrza, zmiękczacze wody w kartridżu, termowentylatory oraz oczyszczacze powietrza. Dostępne są także wszelkiego rodzaju akcesoria do urządzeń oczyszczających i nawilżających powietrze, np. olejki zapachowei eteryczne, filtry czy kostki uzdatniające wodę. Wszystkie dostępne produkty można zakupić bezpośrednio na stronie internetowej Stadler Form - zarówno te z najnowszej kolekcji, jak i outletowe.

Każde zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 2 dni roboczych, od momentu złożenia zamówienia lub zaksięgowania przez firmę wpłaty na koncie.

 

Realizacja zamówienia - sposoby płatności, formy wysyłki

Wysyłka produktów jest realizowana głównie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jednak istnieje także możliwość dostarczenia paczki poza jej granice. Koszt przesyłki krajowej wynosi od 18 zł do 28 zł (przedpłata lub przesyłka pobraniowa) w przypadku zamówień na kwotę do 200 zł. Dla zamówień przewyższających tę kwotę wysyłka jest darmowa. Nie dotyczy to jednak paczek wysłanych za pobraniem - wówczas koszt wynosi 10 zł.

Oprócz już wcześniej wspomnianej możliwości opłacenia przesyłki przy odbiorze, konsument może skorzystać z jednej z trzech pozostałych metod płatności: płatność przelewem, poprzez system PayU oraz zakup na raty. Bez względu na wybraną formę, wszystkie płatności są bezpieczne, gdyż Stadler Form korzysta z bezpiecznego połączenia SSL.

 

Opinie klientów mających doświadczenie dot. firmy Stadler Form

Czy Stadler Form to sklep, który jest wart zainteresowania? Jak można ocenić jakość oferowanych w nim urządzeń do nawilżania lub oczyszczania powietrza? Zachęcamy wszystkie osoby, które miały okazję zakupić produkty w tym sklepie do pozostawienia swojego feedbacku. Co można powiedzieć o obsłudze sklepu - czy jest ona pomocna w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z produktem lub przesyłką? Ze zniecierpliwieniem oczekujemy na możliwość dowiedzenia się czegoś więcej na temat firmy Stadler Form! Zapraszamy do pozostawienia swojego komentarza oraz zapoznania się z już istniejącymi.