Skylum

Wszystkie opinie

Skylum

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo Cafago
Cafago
1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Banggood
Logo Etoren
Etoren
1 opinie

O sklepie Etoren - to specjalista w zakresie elektroniki i gadżetów online. Firma zostaÅ‚a zaÅ‚oÅ&...

Skylum

Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia amatorsko, czy jesteś profesjonalnym fotografem, proces obróbki może dodać magii twoim zdjęciom. Dobrze dobrany program do obróbki zdjęć sprawi, że twoje dzieła będą jeszcze lepsze. Zwiększ swoją kreatywność i wydobądź ze swoich prac blask, na który naprawdę zasługują. Sięgnij po produkt, który jest wart swojej ceny. Jaki jednak program do obróbki zdjęć wybrać, skoro istnieje ich tak wiele? Najlepiej, jeżeli sięgniesz po opinie użytkowników. Nie kupuj kota w worku: zaufaj rzetelnym informacjom podanym przez klientów firmy. Na tej stronie znajdziesz opinie na temat marki Skylum, która stworzyła oprogramowanie do obróbki zdjęć, używane przez twórców na całym świecie.


O firmie Skylum

Firma została założona w 2009 roku przez dwóch współzałożycieli. Na początku marka nazywała cię Macphun Software. W tym czasie zespół tworzył różnego rodzaju aplikacje. Jednak kilka lat później firma zdecydowała skupić się na swojej największej pasji, a więc innowacji i technologii w fotografii kreatywnej. Po zmianie produktu i nazwy na Skulum, a także po zdobyciu wielu branżowych nagród, marka urosła do rangi światowej, zdobywając zaufanie tysięcy klientów.

Zespół Skylum wierzy, że jedną z podstawowych potrzeb człowieka jest wyrażanie siebie. Za swój cel obrał więc pomaganie twórcą w wyrażaniu siebie za pomocą kreatywności.

Produkty i usługi oferowane przez firmę Skylum

W ofercie Skylum można znaleźć dwa flagowe produkty: Luminar AI i HDR Software. Luminar AI to pierwszy edytor do zdjęć, który jest w pełni obsługiwany przez sztuczną inteligencję. AI sugeruje najlepsze szablony pasujące do poszczególnych zdjęć. Pozwala on zaoszczędzić czas na podstawowej obróbce, podczas gdy użytkownik może zająć się bardziej kreatywną stroną. Oferowany jest 24-godzinny okres próbny, podczas którego użytkownik może przetestować większość opcji za darmo.

Program HDR dedykowany jest fotografom zajmującym się zdjęciami HDR. Może być używany osobno lub jako wtyczka do takich programów jak Apple Photos, Adobe Photoshop, Adobe Lightroom oraz Standalone. Firma nie oferuje okresu próbnego dla tego produktu.

Skylum oferuje wsparcie klienta, z którym można skontaktować się za pomocą formularza online.

Pozytywne opinie klientów, zażalenia i porady na temat firmy Skylum

W dobie smartfonów niemal każdy robi zdjęcia. Niezależnie od tego, czy są to zdjęcia z wakacji, z uroczystości rodzinnych, czy po prostu fotografie z codziennego życia, warto zająć się postprodukcją. Programy do obróbki zdjęć to doskonały sposób na to, by twoje zdjęcia wyglądały profesjonalnie i zachwycały niemal każdego. Często takie programy nie są najtańszym wydatkiem. Jeżeli więc dopiero zaczynasz przygodę z fotografią lub jeżeli chcesz znaleźć najlepszy program dla profesjonalnych fotografów, przeczytaj opinie na temat produktu, zanim zdecydujesz się na jego kupno. Jeżeli jesteś już klientem firmy Skylum, podziel się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami. Jakie było twoje doświadczenie z zakupem produktu? Czy oferowane opcje spełniają twoje oczekiwania? Czy produkty są dostosowane do wygody użytkownika? Czego według ciebie brakuje, a co zachwyciło cię najbardziej? Czy wyrażasz swoją opinię jako fotograf amator, czy też profesjonalista? Pozwól innym podjąć decyzję na temat zakupu programów do obróbki zdjęć firmy Skylum.

Podziel się z nami wszystkimi możliwymi informacjami na tej stronie i pomóż innym osobom w wyborze najlepszej firmy oferującej programy do obróbki zdjęć.