Sklep Majki Jeżowskiej

Wszystkie opinie

Sklep Majki Jeżowskiej

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo Cafago
Cafago
1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Banggood
Logo Etoren
Etoren
1 opinie

O sklepie Etoren - to specjalista w zakresie elektroniki i gadżetów online. Firma zostaÅ‚a zaÅ‚oÅ&...

Sklep Majki Jeżowskiej

Prowadzisz zajęcia dydaktyczne i zamierzasz poszerzać swoje horyzonty, inwestując w szkolenia? Nie masz czasu na stacjonarne szkolenie i szukasz rozwiązania online? W takim razie Sklep Majki Jeżowskiej wydaje się dla Ciebie ciekawą propozycją. Przed skorzystaniem z oferty warto jednak zrobić wstępny research i sprawdzić dokładnie opinie klientów. Dowiesz się z nich wielu istotnych kwestii. Czy oferowane szkolenia są jednorazowe, czy może podzielone na kilka części? Czy wiedza przekazywana podczas szkolenia jest wartościowa i przydatna w pracy? Czy po ukończeniu takiego szkolenia, otrzymuje się certyfikat lub świadectwo? Czy w ofercie znajdują się dodatkowe materiały, które można dokupić? Doświadczenie i opinie klientów, którzy korzystali z oferty Sklepu Majki Jeżowskiej z pewnością będą dla Ciebie pomocne. Przeczytaj wszystkie dokładnie i podejmij decyzję.

O firmie Sklep Majki Jeżowskiej
Sklep Majki Jeżowskiej to sklep internetowy prowadzony przez Akademię Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej, który dedykowany jest w szczególności rodzicom, pedagogom i edukatorom pracującym z dziećmi. Siedziba firmy znajduje się w Opolu. W sklepie można znaleźć mnóstwo materiałów edukacyjnych oraz gier, które mają na celu prawidłowe rozwijanie się najmłodszych. Wszystko to oprawione jest znaną i lubianą przez wszystkich oprawą muzyczną Majki Jeżowskiej.

Produkty i usługi oferowane w Sklepie Majki Jeżowskiej
Sklep Majki Jeżowskiej w swojej ofercie posiada materiały do poszerzania kompetencji w zakresie kształtowania umysłów małych dzieci. Chodzi głównie o wiedzę oraz o współżycie psycho-społeczne najmłodszych. Osoby zainteresowane edukacją dzieci w dużej mierze nauczyciele i rodzice, znajdą w sklepie webinaria, szkolenia, warsztaty oraz kursy. Sklep Majki Jeżowskiej posiada również gry i zabawy edukacyjne, gotowe scenariusze do przedstawień, czy inscenizacje do szkolnych teatrzyków. Oferta jest dostosowana do wieku dzieci. Dostępne materiały podzielone są na konkretne kategorie wiekowe. Mamy tu szkolenia dla żłobków, przedszkoli i szkół.

Zakup w Sklepi Majki Jeżowskiej
Jeżeli chcemy dokonać zakupu w sklepie, to nie musimy posiadać konta. Wystarczy wybrać produkt lub usługę, która nas interesuje i wypełnić formularz zamówienia. Zakupiony produkt ma często wersję elektroniczną, dlatego już w ciągu 15 minut powinien być w skrzynce mailowej. Ważne jest, żeby podczas składania zamówienia podać prawidłowy adres e-mail. Płatności można dokonać poprzez PayPal, Przelewy24 oraz zwykłym przelewem bankowym. Zamówienie można odebrać poprzez kuriera, Pocztę Polską albo na miejscu w siedzibie sklepu. Co ciekawe możliwa jest wysyłka za granicę. Sklep oferuje również karty podarunkowe.

Recenzje i opinie klientów o firmie Sklep Majki Jeżowskiej
Zakupiłeś szkolenie online lub jakiś inny produkt w Sklepie Majki Jeżowskiej? Świetnie! Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak cenne może być Twoje doświadczenie i feedback w tym zakresie. Wiele osób, czy to nauczycieli lub rodziców, stoją właśnie przed wyborem szkolenia dydaktycznego, które pozwoli im osiągnąć oczekiwane rezultaty. Jakie są Twoje wrażenie i odczucia po szkoleniu? Jak długo trwa szkolenie? Było to szkolenie dla rodziców, czy nauczycieli? Jakie rezultaty chciałeś uzyskać i czy po zakończonym szkoleniu czujesz się usatysfakcjonowany? Czy korzystałeś z dostępnych na stronie webinarów online? Być może zakupiłeś jakieś dodatkowe materiały, książki, bądź e-booki i chciałbyś się podzielić o nich swoją opinią? Zrób to w komentarzu! Podziel się tam swoją opinię, zamieść w niej wszystkie najważniejsze informacje, które sam chciałbyś uzyskać, szukając tego typu firmy.