Sklep Animatora

Wszystkie opinie

Sklep Animatora

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Mariolka
Fantastyczny sklep dla każdego kto kocha imprezy dla dzieci i nie tylko. Sklep animatora ma niesamowicie duży wybór produktów wszelkiego rodzaju, związanych z wszelkimi uroczystościami, party temat...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne artykuły

  Fantastyczny sklep dla każdego kto kocha imprezy dla dzieci i nie tylko. Sklep animatora ma niesamowicie duży wybór produktów wszelkiego rodzaju, związanych z wszelkimi uroczystościami, party tematyczne, urodziny, walentynki, narodziny, sylwester, no po prostu wszystko. Niesamowicie duży wybór balonów, mają nawet artykuły do malowania twarzy, ale nie jednego rodzaju, ale kilkadziesiąt rodzajów. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Jest to w pełni profesjonalny sklep dla animatorów, można tam znaleźć artykuły do pedagogiki zabawy i cyrku, zabawki dla dzieci, gadżety i wszelakie przebrania. Dzięki temu sklepowi wyprawiłam wspaniała imprezę urodzinową dla mojej córki, kupiłam od nich kostium dla niej, balony i różne dekoracje, stworzyłam kącik do malowania twarzy. Urodziny były trzy miesiące temu, a dzieciaki do tej pory je wspominają!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Redro

Redro

133 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Banggood