Sklep Animatora

Wszystkie opinie

Sklep Animatora

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro
Redro
130 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Sklep Animatora

Wielkimi krokami zbliża się okres Świąt Bożego narodzenia, jak każdy wie jest to czas magiczny, w którym zbieramy się w gronie najważniejszych dla nas osób. Odwiedza nas kochająca rodzina, czy najlepsi przyjaciele. Świętujemy ten okres korzystając z wolnego od pracy czasu żeby tworzyć co nowe wspomnienia, które zostaną z nami na lata. Robimy zdjęcia i filmy, na których pokazujemy szczere uczucia do zaproszonych gości. Odkontujemy to wiedząc ze będziemy mieli co pokazać oraz nauczyć swoich dzieci w przyszłości. Wszyscy doskonale wiemy, że dzieci wierzą w Świętego Mikołaja lub Wróżkę Zębuszkę, nie warto jest odbierać in tą młodzieżową radość. Jeżeli ty nie posiadasz stroju Świętego Mikołaja a w twoim gronie znajdą się dzieci warto odwiedzić do tego zaprojektowany Sklep Animatora.

Na temat Sklep Animatora.
Spółka ta zajmuje się sprzedażą zarówno internetową, jak i, sklepową, posiadając fizyczną siedzibę firma umożliwia dokonanie zakupów nie tylko za pomocą Internetu ale także odwiedzając ich lokalny sklep. Aby dostarczyć dobre jakościowe produkty do szerokiego grona odbiorców, konkurencyjne ceny sprawiają, że firma jest w stanie zaoferować swoje usługi dla jak największej ilości kupujących. Różnorodny wybór produktów oraz kategorii oznacza, że każdy znajdzie coś na odpowiednią dla niego okazje między innymi imprezę urodzinową dla siebie, dziecka czy przyjaciela. Dzięki spółce sklep Animatora możliwe jest wykonanie imprezy tematycznej, sklep ma w zanadrzu szereg unikalnych strojów oraz kostiumów na wiele różniących się okazji.

Kilka słów o produktach Sklep Animatora.
Sklep Animatora oferuje dla nas różnorodne produkty i akcesoria przeznaczone nie wyłącznie na imprezki, ale jak i Święta ważne dla nas. Dzięki szerokiej ofercie sklepu możesz spełnić woje najskrytsze marzenia. Impreza w stylu Hawajskim, pirackim czy nawet lata 20 to ty wybierasz. Dzięki akcesoriom sklepu możesz przenieść się do świata ulubionej bajki lub filmu. W sklepie znajdziesz wszystko, co niezbędne do dekoracji stołu-talerzyki, kubeczki, czapeczki urodzinowe w dowolnym stylu. Paski, bajkowe i filmowe postacie to tylko kilka rodzajów tematycznych kompletów upiększających imprezowe stoły. Wszyscy wiemy, że dzieci lubią malować a w szczególności, kiedy przychodzi okazja pomalowania im twarzy, na przykład w stylu motyla, lub pirata. Farbki do malowania twarzy bardzo się przydadzą. Gdy urządzasz imprezkę dla dzieci? Niezbędne są balony. Duże, kolorowe literki, balony do modelowania lub kształty serduszek, napełniane helem bądź powietrzem. Dzieci będą miały radość także z baniek mydlanych, które odlatują bez trosko na wietrze. Sklep w swojej ofercie posiada także chusty animacyjne, tunele, bańki mydlane i artykuły sportowe. Jeżeli pracujesz w przedszkolu lub szkole wypróbuj akcesoria pedagogiki zabawy i cyrku oraz artykuły plastyczne i kreatywne.

Zapłata oraz koszty wysyłki firmy Sklep Animatora.
Placówka akceptuje tylko formy płatności przez przelew na konto lub gotówką w sklepie. Firma korzysta wyłącznie z usług przewozowych takich jak DPD, InPost, Pacztex również za pomocą paczkomatów. Koszty przesyłki poprzez kurier DPD kosztuje 14,99zł w przypadku przedpłaty, a zapłata kurierowi pobraniem 17,99zł.

Reklamacje i zwroty Sklepu Animatora.
Sklep internetowy zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. Jeżeli chcą państwo zwrócić produkt nie może on mieś śladów użytkowania, dostępny czas to 14 dni od terminu zakupu. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej sklepu. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy Sklep Animatora? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony www.niezaleznaopinia.pl. W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci, którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.