Skład Prosty Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Skład Prosty

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Alex Stępień
"Skład Prosty to fantastyczny sklep z kosmetykami naturalnymi, który oferuje szeroki wybór ekologicznych i organicznych produktów. Właśnie tam zakupiłam swoją ostatnią partię kosmetyków i byłam bar...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Piękno natury na Twoim talerzu

  "Skład Prosty to fantastyczny sklep z kosmetykami naturalnymi, który oferuje szeroki wybór ekologicznych i organicznych produktów. Właśnie tam zakupiłam swoją ostatnią partię kosmetyków i byłam bardzo zadowolona ze wszystkiego. Po pierwsze, ich strona internetowa jest niezwykle przyjazna użytkownikowi. Można łatwo przeglądać produkty według kategorii, a opisy każdego produktu są szczegółowe i pomagają w dokonaniu właściwego wyboru. Po drugie, po otrzymaniu przeze mnie mojej paczki mogę powiedzieć jedno - była ona doskonale zapakowana! Każdy produkt był owinięty w papier lub folię bąbelkową oraz umieszczony w drewnianej skrzynce ze znaczkiem Skład Prosty. Jest to piękne pakowanie i czuję się jakby kupując coś od nich zostałaby doceniona moja decyzja. Kolejną rzeczą do której chciałabym się odnieść jest jakość tych kosmetyków. Są one naprawdę świetnej jakości! Po kilku tygodniach używania czuję już różnicę na swojej skórze - jest ona gładsza i bardziej miękka niż wcześniej. Ostatecznie muszę dodać, że ceny również są bardzo rozsądne dla tak wysokiej jakości produktów! W pełni polecam Skład Prosty każdemu szukającemu dobrych jakościowo kosmetyków naturalnych ✅ "


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...