RYOBI Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

RYOBI

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

W
Woźniak
Ryobi to firma produkująca elektronarzędzia, a ja miałem potrzebę zakupu wiertarki udarowej. Zdecydowałem się na markę Ryobi, ponieważ słyszałem o niej wiele pozytywnych opinii. Produkty tej firmy ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Solidne elektronarzędzia dla wymagających użytkowników

  Ryobi to firma produkująca elektronarzędzia, a ja miałem potrzebę zakupu wiertarki udarowej. Zdecydowałem się na markę Ryobi, ponieważ słyszałem o niej wiele pozytywnych opinii. Produkty tej firmy rzeczywiście spełniają oczekiwania konsumentów. Wiertarka pracuje bardzo sprawnie i szybko. Do tego posiada funkcję udaru, co pozwala poradzić sobie z twardymi powierzchniami np. betonem czy kamieniem bez problemu. Konstrukcja narzędzia jest solidna i wytrzymała, przez co czuję pewność podczas pracy. Kupno produktów od tej marki daje mi również poczucie zaufania do ich jakości oraz świadczonej przez firmę obsługi klienta - jest ona przyjazna i skuteczna. Podsumowując: jeśli szukasz sprawdzonego narzędzia do domowych napraw czy prac ogrodowych rekomenduję Ryobi!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...