NiezależnaOpinia

  Opinie Rose

  Opis sklepu

  Rosewholesale to międzynarodowy internetowy sklep z odzieżą, butami i akcesoriami. Koncentrując się na najnowszych trendach w świecie mody, firma zapewnia swoim klientom możliwość nowoczesnego stylu. Maksymalny wybór i ogromna różnorodność modeli nie pozostawi nikogo obojętnym. Katalog obejmuje: odzież damską, część "rozmiar XL", odzież męska, zegarki, biżuterię, produkty do włosów, akcesoria, artykuły gospodarstwa domowego, obuwie, torby i produkty dla dzieci.

  Sklep internetowy jest jednym z najczęściej odwiedzanych stron, nawet z polskojęzycznego segmentu Internetu ze względu na wygodę zakupów, elastyczny system dostaw i, co najważniejsze, bardzo niskie ceny hurtowe towarów. Oby zrozumieć nawigację, skorzystaj z katalogu, aby wyszukać i wybrać produkty oraz złożyć zamówienie na dostawę na stronie internetowej - wszystko to szczegółowa recenzja sklepu internetowego.

  Rosewholesale jest źródłem wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Sklep internetowy chętnie współpracuje z osobami fizycznymi i prawnymi. Dodatkową korzyścią jest bezpłatna dostawa towarów na całym świecie. Wiele stylów odzieży i obuwia, a także produktów dla mężczyzn, kobiet i dzieci ułatwia aktualizację garderoby dla całej rodziny. Stwórz swój niepowtarzalny wygląd dzięki Rosewholesale!

  Czas i rodzaj dostawy

  W Rosewholesale masz wybór między trzema rodzajami dostawy: Flat Rate Shipping, Standard Shipping и Expedited Shipping. W przypadku niewielkich i niedrogich zamówień, zalecamy Flat Rate Shipping - przy zamówieniu biżuterii dostawa jest bezpłatna. Za 1 USD możesz dodatkowo ubezpieczyć swoje zamówienie, za 2 dolary otrzymasz kod do śledzenia towarów w Internecie. W zależności od miejsca zamieszkania dostawa może potrwać około miesiąca.

  Jeśli twoje zamówienie jest dość duże, zalecamy ekspresową dostawę, ponieważ cena minimalnie różni się od standardowej dostawy. W obu przypadkach Twoje zamówienie powinno dotrzeć w ciągu jednego lub dwóch tygodni.

  Ubezpieczenie, tak zwane "Shipping Insurance", zwróci ci towar w przypadku zaginięcia lub uszkodzenia zamówienia w drodze pocztowej.

  Do czasu dostawy należy dodatkowo uwzględnić czas realizacji zamówienia.

  Korzyści:

  - szeroki asortyment towarów;

  - produkty dla całej rodziny;

  - wiele kierunków stylu;

  - wysoka jakość obsługi klienta;

  - przystępne ceny;

  - współpraca z podmiotami prywatnymi i prawnymi;

  - szybka i bezpłatna dostawa na cały świat;

  - kilka metod płatności.

  Zwrot lub wymiana

  W ciągu 7 dni od dostawy możesz odesłać towar do dostawcy. Na początek musisz skontaktować się z obsługą klienta i uzyskać kod autoryzujący wymianę. Koszt wysyłki zwrotnej pokryła się przez Ciebie.

  Ostrzeżenie: produkt, który po prostu nie podoba się, nie może być wymieniony.

  Funkcje specjalne

  Rosewholesale oferuje produkty po dość niskich cenach. Ponadto istnieje program VIP, który jest niezwykle interesujący dla klientów zamawiających towary o wartości 500 USD miesięcznie.

  Opinie klientów

  Korzystałeś już ze sklepu Rosewholesale? Jak wrażenia? Twoja sukienka i nowe buty dotarły na czas? Podziel się tym z innymi i ochroń ich przed stratą czasu i pieniędzy! A może produkty są świetne, sklep polecasz wszystkim znajomym i jesteś w klubie VIP od wielu lat? O tym też napisz. Wylej swoje myśli na papier.

  Rose
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Rose

  Twoja opinia