RoboJet Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

RoboJet

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

J
Jasiński
RoboJet to sklep internetowy, który oferuje produkty oparte na oprogramowaniu PrestaShop. Zamówiłem u nich swój pierwszy produkt i jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia zakupowego. Po we...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zadowolenie z zakupów w RoboJet

  RoboJet to sklep internetowy, który oferuje produkty oparte na oprogramowaniu PrestaShop. Zamówiłem u nich swój pierwszy produkt i jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia zakupowego. Po wejściu na stronę internetową szybko znalazłem to, czego szukałem. Interfejs był user-friendly i łatwy w nawigacji, a proces zamawiania przebiegł sprawnie i bez problemów. Otrzymałem wszystkie potrzebne informacje e-mailowo, co było dla mnie bardzo wygodne. Kiedy przyszła pora instalacji produktu okazało się, że miałem kilka pytań dotyczących obsługi. Skontaktowałem się z serwisem klienta firmy RoboJet i zostały one rozwiązane błyskawicznie przez uprzejmą i profesjonalną kadrę pracowniczą. Ostatecznie produkt okazał się być dokładnie tym, czego oczekiwałem i szybko stał się niezbędny w mojej pracy zawodowej. Z przyjemnością polecam ten sklep innym użytkownikom oraz osobom szukającym rozwiązań opartych na oprogramowaniu Prestashop. Dziękuję za pozytywne doświadczenia zakupowe!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...