NiezależnaOpinia

  Opinie Riff

  Riff jest to termin używany w muzyce i oznacza krótką melodię, motyw lub pojedynczą frazę, która to zwykle stanowi część dłuższego solo, często otwierającego dany utwór i potem powracającego wielokrotnie w czasie jego trwania. Termin ten jest najczęściej używany w odniesieniu do muzyki rockowej i innych gatunków wywodzących się z niej (jak np. heavy metal). W odniesieniu do konkretnego instrumentu możemy mówić np. o riffach gitarowych. Nie przypadkiem więc pod nazwą Riff funkcjonuje najbardziej znana w Polsce sieć sklepów muzycznych. Przeczytaj poniższy opis oraz komentarze naszych użytkowników, aby dowiedzieć się więcej o tej firmie.

  O firmie Riff

  Sklep internetowy riff.net.pl, sklep internetowy riffoutlet.pl oraz salony stacjonarne Riff są własnością spółki GRUPA ZIBI S.A., której siedziba mieści się w Warszawie. Do spółki należy także sieć salonów z zegarkami Time Trend oraz polskie sklepy marek luksusowych takich jak Montblanc czy Longchamp. Nazwa Riff funkcjonuje od 2001 roku. Jednak historia przedsiębiorstwa zaczęła się jeszcze w latach 50. ubiegłego wieku, kiedy to na polskim rynku działała Centrala Handlu Przemysłu Muzycznego. Jeden z salonów Riff, który mieści się przy Placu Konstytucji, działa w tym miejscu niemal nieprzerwanie od ponad 50. lat. Sklep został przeniesiony z historycznego miejsca (dosłownie do lokalu obok) w 2018 roku i obecnie działa pod adresem Plac Konstytucji 5. Współcześnie Riff to ogólnopolska sieć nowoczesnych salonów muzycznych. Łącznie jest to 19 sklepów w największych miastach naszego kraju oraz popularny sklep internetowy. Salony stacjonarne znajdują się m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy.

  Sander van Doorn - Riff

  Produkty i usługi oferowane przez Riff

  Oferta sklepów muzycznych Riff jest skierowana nie tylko do profesjonalistów. Wiele produktów oferowanych przez salony jest przeznaczona dla początkujących muzyków lub amatorów. Riff sprzedaje różnorodne instrumenty: gitary, instrumenty klawiszowe (pianina, fortepiany, akordeony, keyboardy), instrumenty smyczkowe (skrzypce, wiolonczele, kontrabasy), instrumenty dęte (trąbki, saksofony) oraz instrumenty perkusyjne (bębny, perkusje). W asortymencie salonów znajdują się także różnego rodzaju akcesoria, systemy nagłaśniające, wyposażenie studyjne czy osprzęt didżejski. Oferta jest bardzo zróżnicowana, a w sklepach stacjonarnych w wyborze mogą pomóc profesjonalnie wyszkoleni doradcy. Natomiast sklep internetowy Riff posługuje się certyfikatem Dobry Sklep Muzyczny przyznawanym przez portal Sklepymuzyczne24.pl. Na stronie funkcjonuje również blog, na którym publikowane są informacje o wydarzeniach organizowanych w salonach, porady dla muzyków oraz ciekawostki o artystach.

  Opinie i porady dotyczące firmy Riff

  Czy znasz sieć sklepów Riff? Jeśli lubisz muzykę, na pewno myślałeś kiedyś o spróbowaniu własnych sił i zakupie jakiegoś instrumentu. A może chciałeś kupić oryginalny prezent? Wielu nastolatków marzy o naśladowaniu swoich idoli i grze na gitarze. A może jesteś profesjonalnym muzykiem i masz wysokie wymagania co do sprzętu? Jakie są Twoje doświadczenia z obsługą klienta w salonie Riff? Czy udzielone przez pracowników porady uważasz za pomocne i wiarygodne? Jak oceniasz wybór produktów na stronie internetowej sklepu? Czy korzystałeś kiedyś z opcji wysyłki sprzętu muzycznego? Czy wszystko przebiegło bez problemów i Twój sprzęt dotarł bezpiecznie? Podziel się z nami swoją opinią na temat salonów stacjonarnych oraz sklepu internetowego Riff. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Zostaw komentarz i pomóż innym w udanych zakupach! Niezależna opinia jest dla nas priorytetem!

  Riff
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Riff

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Riff jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Riff. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Riff?

  Riff działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Elektronika, Biuro, Hobby i Imprezy.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Riff com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!