NiezależnaOpinia

  Opinie REVOLVE

  REVOLVE to wirtualny dom dla bezkonkurencyjnej kolekcji najbardziej pożądanych marek odzieży męskiej i damskiej, obuwia i akcesoriów. Zapewniamy najwyższą jakość zakupów online i nienaganną obsługę klienta. REVOLVE był uruchomiony w 2003 r. przez 2 przyjaciele, a na dzisiaj już ma ponad 1000 członków zespołu. REVOLVE oferuje bezpłatną wysyłkę wszystkich zamówień międzynarodowych o łącznej wartości ponad 100 USD przed wysyłką lub podatkami. Bezpłatna wysyłka 2-dniowa w USA oraz bezpłatne zwroty krajowe. REVOLVE niesie tylko towary, które są autentyczne, uruchamiane i kupowane bezpośrednio od projektanta. REVOLVE gwarantuje, że wszystkie produkty będą wolne od takich problemów przez pierwsze 90 dni od daty zakupu i zastąpią lub zwrócą zakup w przypadku wystąpienia takiego problemu.

  Misja i wizja REVOLVE

  Strona internetowa REVOLVE jest w czasie rzeczywistym. Wszystkie dostępne rozmiary są wyświetlane online. Jeśli Twój rozmiar się nie wyświetla, niestety nie ma go w magazynie. Jeśli przedmiot jest w normalnej cenie, możesz przesłać specjalne zamówienie na stronie przedmiotu, na którym widnieje napis „nie możesz znaleźć swojego rozmiaru”, a Dział Zamówień Specjalnych REVOLVE sprawdzi dostępność produktu dla Ciebie. Jeśli przedmiot jest sprzedany, REVOLVE nie może go ponownie zamówić. Możesz jednak zarejestrować się ponownie, aby otrzymać wiadomość e-mail, jeśli przedmiot stanie się ponownie dostępny z jakiegokolwiek powodu.

  Oferta REVOLVE

  Aby wyświetlić status oczekujących zamówień, możesz odwiedzić stronę historii zamówień po zalogowaniu się na konto. Twoje zamówienia zostaną wyszczególnione według numeru i możesz wyświetlić szczegóły i status każdego zamówienia, klikając odpowiedni numer zamówienia. Niestety REVOLVE nie może zmienić pozycji w zamówieniu po złożeniu zamówienia. Może jednak anulować zamówienie w dowolnym momencie, zanim zostanie wysłane. Następnie możesz złożyć nowe zamówienie na właściwy produkt. REVOLVE zaleca anulowanie zamówienia online. Możesz również anulować zamówienie, kontaktując się z obsługą klienta, ale ze względu na różnice czasowe REVOLVE nie może zagwarantować obsługi klienta, zanim otrzymasz zamówienie. Zamówienia wstępne to zamówienia na produkty, które nie są obecnie dostępne w magazynie, ale oczekuje się, że będą dostępne do zakupu w późniejszym terminie. Szacowana data przybycia przedmiotu zostanie wyświetlona na stronie produktu. Jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży, przedmiot zostanie zarezerwowany i wysłany do Ciebie, gdy tylko przesyłka dotrze do magazynu. Nie zostaniesz obciążony za przedmiot, dopóki nie zostanie wysłany. REVOLVE wyśle Ci wiadomość e-mail, gdy przedmiot nadejdzie, a także gdy przedmiot zostanie wysłany.

  Gwarancja REVOLVE

  REVOLVE zawsze zostaje dopasowana do konkurencyjnej bezluzującej ceny w ciągu 30 dni zakupu, podlegając następującym ograniczeniom:

  - REVOLVE dopasuje ceny odprawy tylko według uznania Kierownika Sprzedaży. Cena odprawy uważana jest za 40% lub więcej od pierwotnej ceny.

  - Kupony nie mogą być ani mieszane i dopasowywane do dopasowań cenowych; REVOLVE dopasuje kupon i cenę tylko wtedy, gdy kupon i cena są oferowane przez tego samego konkurenta w tym samym czasie.

  - Jeśli przedmiot nie znajduje się w magazynie w innym sklepie, zazwyczaj REVOLVE nie zgadza się z ceną. Nie wycenia sklepów z zapałkami, które nie wymieniają ani nie odbierają numeru telefonu kontaktowego, które nie wymieniają adresu firmy, lub które wymieniają prawie wszystkie przedmioty jako zdyskontowane.

  - Nie wycenia dopasowania ilości hurtowych, uważanych za zamówienia trzech lub więcej tego samego produktu.

  Co sądzisz o ofertach REVOLVE?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  REVOLVE
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o REVOLVE

  Twoja opinia