RetroCegla

Wszystkie opinie

RetroCegla

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

C
Cezary
Jest to nasza rodzima super firma, która prężnie się rozwija, bo sprzedaje produkty wysokiej jakości. Są innowacyjni i kreatywni i dzięki temu firma sprzedaje swoje produkty w wielu innych krajac...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  cegły na ścianę


  Jest to nasza rodzima super firma, która prężnie się rozwija, bo sprzedaje produkty wysokiej jakości. Są innowacyjni i kreatywni i dzięki temu firma sprzedaje swoje produkty w wielu innych krajach. Są tak pewni swoich produktów, że udzielają aż 5 letniej gwarancji na wszystkie produkty. Między innymi cegły na ścianę, płytki z cegły, stara cegła biała, imitacja cegły, ściana z cegły, cegła dekoracyjna, cegiełki na ścianę czy też cegły na ścianę. Elementami składowymi są: specjalistyczne grunty do różnego rodzaju podłoża, najwyższej jakości klej, gruboziarniste fugi które dają efekt „starej zaprawy", impregnat chroniący przez wodą, olejami, tłuszczem oraz innymi zabrudzeniami oraz różnokolorowe farby, dzięki którym możecie uzyskać efekt m.in. białej cegły.
  Polecam!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

RetroCegla

Budując dom lub remontując często chcemy wyjść poza schematy i zainwestować w materiały, które będą atrakcyjne i modne przez wiele lat. Część ludzi lubi modernistyczne wzornictwo i dodatki, ale są i tacy, którzy preferują autentyczny, starodawny wygląd. Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje takich właśnie materiałów, to być może warto zajrzeć na stronę sklepu RetroCegla. A może już robiłeś zakupy w tym sklepie? Czy produkty dostępne tam są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś zareklamować? Czy przyjęto reklamację i otrzymałeś nowy produkt lub zwrot pieniędzy? Przeczytaj tu recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie RETROCEGŁA. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O sklepie RETROCEGŁA
RetroCegla to działająca od 2014 roku marka oryginalnych, dekoracyjnych okładzin ściennych i elewacyjnych, należąca do Retro S.A. Siedziba główna mieści się w Czeladzi. Sklep sprzedaje oryginalne, stare produkty. Właściciele ostrzegają, że W zależności od dostępnej partii towaru występuje możliwość przebarwień, resztek zaprawy murarskiej, odcieni kolorystycznych, odprysków, ubytków powierzchni oraz zróżnicowanie rozmiaru. Zamówione płytki ceglane mogą być wilgotne, co jest to związane z technologią ich wytwarzania. W trakcie transportu istnieje prawdopodobieństwo spękania do 20% płytek. Płytka, która pękła w trakcie przewozu nie traci swoich wartości estetycznych, bez kłopotu można ją przykleić na wybraną powierzchnię, dzięki linii pęknięcia zyska tylko na swojej autentyczności.

Oferta sklepu RETROCEGŁA
W sklepie RetroCegla można znaleźć następujące kategorie: Płytki z cegły, Płytki elewacyjne, Narożniki, Chemia montażowa, Próbki, Cała cegła, Cegła w kuchni, Cegła w salonie, Cegła elewacyjna. Oprócz sprzedaży, sklep ma też w ofercie montaż swoich płytek na terenie całej Polski, a także instrukcje samodzielnego zamontowania. Dostawa płytek z cegły odbywa się za pomocą firm kurierskich na palecie. Firma daje aż 10 lat gwarancji w przypadku zakupu płytek oraz dedykowanej technologii montażu. Sklep ma na swojej stronie również aplikację kalkulującą ilość potrzebnych płytek i materiałów montażowych. Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie nieprzekraczającym 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny przez klienta. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez klienta weszła w posiadanie rzeczy.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu RETROCEGŁA
Czy robiłeś zakupy w sklepie internetowym RETROCEGŁA? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usług tej firmy. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu RETROCEGŁA. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług sklepu RETROCEGŁA jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat sklepu internetowego RETROCEGŁA. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.