NiezależnaOpinia

  Opinie Resident Jewelry

  O firmie Resident Jewelry

  Wszyscy widzieliśmy niektóre części świata. Niektórzy podróżują w interesach, inni dla przyjemności, a niestety niektórzy zmuszeni są do ucieczki z domów, aby uniknąć wojny lub prześladowań. Pamiętać dom to coś magicznego. Prawdziwa pamięć charakteryzuje się nie tylko tym, co zapamiętane, ale także uczuciem, które zapewnia pamięć. Pod groźbą śmierci czeski jubiler imieniem Jiri został zmuszony do ucieczki ze swojej ukochanej Pragi podczas wiosennej wojny w 1969 r. W celu zapewnienia bezpieczeństwa swojej rodziny został zmuszony do opuszczenia sklepu jubilerskiego i wszystkich swoich rzeczy. Po przyjeździe do Holandii zakochał się w kanałach, architekturze i historii małych domów oraz w pięknie Holandii. Gdy jego miłość do nowego domu rosła, zainspirowało go to do stworzenia nowej linii biżuterii; tak stworzył trwałą fizyczną pamięć tego miejsca, które po raz kolejny pozwoliło mu poczuć się jak w domu. Wszyscy jesteśmy mieszkańcami świata.

  Oferta Resident Jewelry

  W ofercie znajdziesz biżuterię Herengracht 163 oraz Herengracht 163 wykonana z złota 14kt, Spuistraat 294 oraz Spuistraat 294 - 14kt złoto, Gravenstraat 18 oraz Gravenstraat 18 - 14kt zloto, Keizersgracht 407 oraz Keizersgracht 407. Za biżuterię możesz zapłacić: American Express, ApplePay, Bancontact, Google Pay, iDEAL, Maestro, Mastercard, PayPal, Shop Pay, Visa. FirmaResident Jewelry oferuje bezpłatną wysyłkę w Europie dla wszystkich zamówień. Na resztę świata koszt wysyłki to 15 € za wszystkie zamówienia. Czas dostawy biżuterii w Holandii 1-2 dni, Europa 2- 5 dni, reszta świata 9-15 dni.

  Co sądzisz o ofercie Resident Jewelry?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Resident Jewelry? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość produktów ofertowanych przez Resident Jewelry? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Resident Jewelry.

  Resident Evil HD Remaster - JEWELRY BOX PUZZLE Solution - Walkthrough

  Resident Jewelry
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Resident Jewelry

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Resident Jewelry jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Resident Jewelry. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Resident Jewelry?

  Resident Jewelry działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Moda.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Resident Jewelry . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.