NiezależnaOpinia

  Opinie Reseller Club

  O sklepie Reseller Club

  Właścicielem sklepu internetowego Reseller Club jest firma Endurance International Group (India) Private Limited z Indii.

  Oferta w sklepie Reseller Club

  ResellerClub został stworzony, aby stać się kompleksowym punktem kompleksowej obsługi produktów w sieci Web dla profesjonalistów i MŚP. Współpracuje z wieloma znanymi na całym świecie dostawcami usług hostingowych, e-mailowych, SaaS i produktów zabezpieczających, aby oferować najlepsze produkty spełniające wszystkie Twoje potrzeby.
  Oprócz zapewniania dużego wyboru produktów, ulepsza również własne interfejsy, aby zapewnić wysoce intuicyjne i wydajne doświadczenie w dodawaniu, zarządzaniu i transakcjach z klientami za pośrednictwem platformy Orderbox.
  Cloud Hosting to najnowsza forma hostingu, która w ostatnich latach zyskuje dużą popularność. Pojęcie hostingu w chmurze to przede wszystkim „Dziel i rządź”. Klaster serwerów, które współpracują ze sobą w celu zaspokojenia zasobów wymaganych do utrzymania witryny internetowej, jest określany jako chmura.
  Jaka jest różnica między hostingiem w chmurze a hostingiem współdzielonym? Witryna hostowana na serwerze współdzielonym jest umieszczona na tym samym serwerze, co wiele innych witryn, a może to mieć od kilku do setek. W tej konfiguracji wszystkie witryny współużytkują pamięć, pamięć RAM i procesor z tego samego serwera. Usługi hostingu w chmurze oferują prawie nieograniczone możliwości obsługi skoków ruchu dzięki warstwie wirtualizacji z oddzielnym klastrem pamięci CEPH oraz modelem rdzenia procesora i pamięci RAM z możliwością aktualizacji. W przypadku, gdy jedna instancja pamięci stanie się niedostępna, inne instancje będą mogły obsługiwać przechowywane informacje dzięki redundancji 3N.
  Varnish Cache to akcelerator aplikacji internetowych, który może przyspieszyć Twoją witrynę o 10k. Varnish Cache jest używany głównie w przypadku witryn o dużej zawartości treści. Buforowanie jest używane przez 10 000 najpopularniejszych witryn o dużym natężeniu ruchu, w tym Wikipedię i wiele witryn z wiadomościami online, takich jak The New York Times, The Hindu, The Guardian itp. Jest ono również wykorzystywane przez serwisy społecznościowe i serwisy z treścią, takie jak Facebook, Twitter, Vimeo i Tumblr.
  Usługi hostingu w chmurze ResellerClub zapewniają maksymalną niezawodność dzięki automatycznej dystrybucji trzech lustrzanych kopii danych na wiele urządzeń w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych. Każda witryna jest hostowana na wirtualnej partycji wielu serwerów fizycznych, które czerpią z nich zasoby, takie jak miejsce na dysku i przepustowość.
  Architektura pamięci używana przez hosting w chmurze to Ceph Storage. Daje poziom redundancji 3N. Jeśli chodzi o przetwarzanie danych, jest on całkowicie rozproszony bez żadnych punktów awarii, skalowalny do poziomu eksabajtów, a także swobodnie dostępny. Replikuje również dane i sprawia, że ​​jest odporny na uszkodzenia i nie wymaga specjalnego wsparcia sprzętowego. Ceph został zaprojektowany w taki sposób, aby powodować zarówno samoleczenie, jak i samozarządzanie, a tym samym dążyć do zminimalizowania czasu administracji i innych kosztów.

  Co sądzisz o ofercie Reseller Club?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Reseller Club? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Reseller Club jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Reseller Club i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Reseller Club.

  Sklep INTERNETOWY - ile ZARABIAM? Czy BLISCY wspierają mój BIZNES?

  Reseller Club
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Reseller Club

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Reseller Club jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Reseller Club. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Reseller Club?

  Reseller Club działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Internet, Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Reseller Club . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.