NiezależnaOpinia

  Opinie Reseller Club

  O sklepie Reseller Club

  Właścicielem sklepu internetowego Reseller Club jest firma Endurance International Group (India) Private Limited z Indii.

  Sklep INTERNETOWY - ile ZARABIAM? Czy BLISCY wspierają mój BIZNES?

  Oferta w sklepie Reseller Club

  ResellerClub został stworzony, aby stać się kompleksowym punktem kompleksowej obsługi produktów w sieci Web dla profesjonalistów i MŚP. Współpracuje z wieloma znanymi na całym świecie dostawcami usług hostingowych, e-mailowych, SaaS i produktów zabezpieczających, aby oferować najlepsze produkty spełniające wszystkie Twoje potrzeby.
  Oprócz zapewniania dużego wyboru produktów, ulepsza również własne interfejsy, aby zapewnić wysoce intuicyjne i wydajne doświadczenie w dodawaniu, zarządzaniu i transakcjach z klientami za pośrednictwem platformy Orderbox.
  Cloud Hosting to najnowsza forma hostingu, która w ostatnich latach zyskuje dużą popularność. Pojęcie hostingu w chmurze to przede wszystkim „Dziel i rządź”. Klaster serwerów, które współpracują ze sobą w celu zaspokojenia zasobów wymaganych do utrzymania witryny internetowej, jest określany jako chmura.
  Jaka jest różnica między hostingiem w chmurze a hostingiem współdzielonym? Witryna hostowana na serwerze współdzielonym jest umieszczona na tym samym serwerze, co wiele innych witryn, a może to mieć od kilku do setek. W tej konfiguracji wszystkie witryny współużytkują pamięć, pamięć RAM i procesor z tego samego serwera. Usługi hostingu w chmurze oferują prawie nieograniczone możliwości obsługi skoków ruchu dzięki warstwie wirtualizacji z oddzielnym klastrem pamięci CEPH oraz modelem rdzenia procesora i pamięci RAM z możliwością aktualizacji. W przypadku, gdy jedna instancja pamięci stanie się niedostępna, inne instancje będą mogły obsługiwać przechowywane informacje dzięki redundancji 3N.
  Varnish Cache to akcelerator aplikacji internetowych, który może przyspieszyć Twoją witrynę o 10k. Varnish Cache jest używany głównie w przypadku witryn o dużej zawartości treści. Buforowanie jest używane przez 10 000 najpopularniejszych witryn o dużym natężeniu ruchu, w tym Wikipedię i wiele witryn z wiadomościami online, takich jak The New York Times, The Hindu, The Guardian itp. Jest ono również wykorzystywane przez serwisy społecznościowe i serwisy z treścią, takie jak Facebook, Twitter, Vimeo i Tumblr.
  Usługi hostingu w chmurze ResellerClub zapewniają maksymalną niezawodność dzięki automatycznej dystrybucji trzech lustrzanych kopii danych na wiele urządzeń w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych. Każda witryna jest hostowana na wirtualnej partycji wielu serwerów fizycznych, które czerpią z nich zasoby, takie jak miejsce na dysku i przepustowość.
  Architektura pamięci używana przez hosting w chmurze to Ceph Storage. Daje poziom redundancji 3N. Jeśli chodzi o przetwarzanie danych, jest on całkowicie rozproszony bez żadnych punktów awarii, skalowalny do poziomu eksabajtów, a także swobodnie dostępny. Replikuje również dane i sprawia, że ​​jest odporny na uszkodzenia i nie wymaga specjalnego wsparcia sprzętowego. Ceph został zaprojektowany w taki sposób, aby powodować zarówno samoleczenie, jak i samozarządzanie, a tym samym dążyć do zminimalizowania czasu administracji i innych kosztów.

  Co sądzisz o ofercie Reseller Club?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Reseller Club? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Reseller Club jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Reseller Club i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Reseller Club.

  Reseller Club
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Reseller Club

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Reseller Club jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Reseller Club. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Reseller Club?

  Reseller Club działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Internet, Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Reseller Club com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!