NiezależnaOpinia

  Opinie Renowa24

  O sklepie Renowa24

  Właścicielem sklepu internetowego Renowa24 jest firma AB Bechcicki sp z o.o., ul. Opolska 182, 52-014 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000137359, o numerze NIP 8862035526, o kapitale zakładowym w wysokości 2.000.000 PLN. Firma AB Bechcicki istnieje na rynku od 22 lat.

  Oferta w sklepie Renowa24

  W ofercie sklepu internetowego Renowa24 znajdziesz kilkanaście tysięcy produktów wielu znanych i cenionych marek / producentów, m.in.: Atlas, Ceresit, Dekoral, Dulux, FAKRO, Isover, Izoterm, Magnat, Sadolin, Śnieżka, Tikkurila, VELUX, Vidaron, Werner, Wulkan i wiele innych.
  W dziale Okna dachowe dostępne są okna obrotowe, klapowo-obrotowe, wyłazowe, okna PCV i drewniane, klapowe. Okna dachowe, czyli po prostu okna, które montuje się w płaszczyźnie połaci dachowej, mają coraz więcej zwolenników. Tego rodzaju okna są tym bardziej popularne, że dostarczają więcej świtała niż standardowe okna, które montowane są w pozycji pionowej. Zresztą, nie powinniśmy zapominać o tym, że w wielu przypadkach okna dachowe to w zasadzie jedyna możliwość, kiedy chcemy skutecznie doświetlić poddasze. Nie bez znaczenia jest także fakt, że umieszczone w skośnym dachu okna w żaden sposób nie przeszkadzają w zaaranżowaniu pomieszczenia w danym stylu. Obecnie oferowane okna dachowe są zazwyczaj wygodne obsłudze, do czego przyczynia się ich obrotowa konstrukcja. Zazwyczaj okna połaciowe można montować na dachach o różnych nachyleniu. W sklepie znajdziesz między innymi okno dachowe VELUX GLL 1061B PK08 94x140 3-szybowe + kołnierz EDZ zestaw. Okno dachowe Velux GLL 1061B 94x140 to okno obrotowe, wykonane z drewna sosnowego. Do sprawnego otwierania i zamykania okna służy ocynkowana klamka, umieszczona w dolnej części skrzydła. W celu umycia okna, obracamy je o 180 st. i blokujemy skrzydło zasuwką. Zastosowany w tym modelu filtr powietrza zapewnia stałą ochronę przed kurzem i owadami. Akcesoria do okien natomiast to dział, w którym znajdziesz takie produkty jak markizy, moskitiery, rolety, żaluzje.
  W kategorii znajdziesz schody strychowe: drewniane, z metalową drabinką, nożycowe, ognioodporne oraz akcesoria do schodów strychowych. Sklep poleca schody na strych z drabinką drewnianą w wersji LWS Plus, które wyposażone zostały w beżową klapę, uszczelkę obwodową, antypoślizgowe stopnie i cały osprzęt potrzebny do montażu i sprawnego działania schodów. Natomiast schody strychowe z drabinką drewnianą w rozszerzonej wersji LWK Plus zostały wyposażone w stopki, które uchronią podłogę przed zarysowaniem, a także w poręcz, która ułatwia wchodzenie i schodzenie.
  Ponadto w sklepie znajdziesz takie produkty jak kominy, tynki, farby oraz styropiany.
  Na stronie sklepu prowadzony jest także blog z poradami budowlanymi.
  W sklepie internetowym Renowa24 masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: BLIK, Przelewy24, przy odbiorze przesyłki, gotówką przy odbiorze osobistym, kartą płatniczą przy odbiorze osobistym, płatność na raty za pomocą PAYU/mbank lub ALIOR BANK.
  Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Renowa24 odbywa się za pośrednictwem: DHL, Pekaes, InPost

  Co sądzisz o ofercie Renowa24?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Renowa24? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Renowa24 jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Renowa24 i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Renowa24.

  Jak Założyć Sklep Internetowy [Wordpress Woocommerce Tutorial Krok Po Kroku. Cz1]

  Renowa24
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Renowa24

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Renowa24 jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Renowa24. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Renowa24?

  Renowa24 działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Renowa24 . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.