NiezależnaOpinia

  Opinie Redcoon

  Redcoon.pl to miejsce na udane zakupy. Znajdziesz w sklepie najlepszą ofertę: laptopów, tabletów, telefonów, telewizorów, lodówek, pralek i wielu innych kategorii produktów elektronicznych. Współpracuje z wiodącymi producentami. Oferuje światowe bestsellery, jak i nowości, które dopiero pojawiły się na rynku. Redcoon to szeroki wybór modeli znanych marek - tysiące produktów w wyjątkowych cenach.

  Redcoon.pl - lepsza strona elektroniki

  Celem Redcoon jest, aby zakupy elektroniki poprzez internet stały się wygodniejsze:

  - tworzy wyczerpujące opisy produktów, abyś mógł poznać ich pełną specyfikę i funkcjonalności;

  - konsultanci Redcoon odpowiedzą na każde Twoje, pytanie przed i po zakupie - wystarczy zadzwonić lub napisać;

  - daje Ci dłuższy czas do namysłu. Zakupiony produkt nie przypadł Ci do gustu? Nie ma problemu. W Redcoon okres na zwrot produktu został wydłużony do 30 dni;

  - regularnie wysyła newsletter z najlepszymi promocjami, nowościami oraz niespodziankami. Zakupy mają być przyjemnością. A dobry zakup to w dużej mierze wybór właściwego produktu spośród setek dostępnych opcji. Redcoon chce swoim klientom ten wybór ułatwiać. Zachęca klientów do dzielenia się opiniami i doświadczeniami z zakupu. Ceni to. Za każdą opinię przekazuje 1 zł na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

  Redcoon - gwarancja sprawnej obsługi i wysyłki

  Towary Redcoon wysyła bezpośrednio z nowoczesnego magazynu pod Warszawą. Dzięki temu zamówione produkty trafiają do klientów znacznie szybciej. Transportem zajmują się renomowane firmy logistyczne. Sklep internetowy Redcoon.pl dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty i usługi były jak najwyższej jakości. W przypadku zgłoszenia reklamacji dba o to, by proces jej obsługi prowadzony był na jak najwyższym, satysfakcjonującym Państwa poziomie. Podstawowe definicje:

  - Gwarancja. To zobowiązanie Gwaranta do bezpłatnego usunięcia wady lub wymiany towaru na niewadliwy. Gwarancja jakości chroni konsumenta tylko wtedy, gdy gwarant tej ochrony udzielił - wszystkie uprawnienia i tryb ich realizacji określa karta gwarancyjna. Jest dobrowolnie udzielana przez producenta, czas jej trwania jest różny. Aby z niej skorzystać, szkoda musi wystąpić w czasie jej trwania.

  - Rękojmia. To zawarta w Kodeksie cywilnym regulacja dotycząca odpowiedzialności sprzedawcy za wadliwy towar. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada zostanie stwierdzona przed upływem 2 lat od daty sprzedaży. Aby kupujący mógł skorzystać z uprawnień z tytułu rękojmi, musi dokonać tzw. aktów staranności, to jest zbadać dostarczone mu rzeczy, zawiadomić sprzedawcę o wykrytych wadach i zgłosić swoje roszczenia. Sklep rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od jej zgłoszenia.

  - Szkoda transportowa / niekompletna przesyłka. Redcoon prosi w obecności kuriera sprawdzić stan przesyłki, aby wykluczyć szkodę transportową lub zaginięcie towaru. Jeżeli zdarzy się, że przesyłka z zamówionym towarem nosi ślady uszkodzenia (naruszone opakowanie lub taśmy, wgniecenia, pęknięcia itd.) należy spisać protokół szkody kurierskiej. Kurier powinien posiadać odpowiedni wzór protokołu. Najlepiej dokonać tego w momencie odbierania przesyłki. Jeżeli spisanie protokołu nie będzie możliwe tego samego dnia, należy w dniu doręczenia przesyłki zgłosić szkodę transportową w Redcoon oraz skontaktować się z firmą przewozową i zażądać ponownego przyjazdu kuriera w celu spisania protokołu. Należy tego dokonać w ciągu 5 dni od odebrania przesyłki. W celu zgłoszenia szkody transportowej Redcoon prosi uzupełnić formularz na stronie internetowej Redcoon.

  Opinie na temat Redcoon

  Czy masz wiedzę na temat Redcoon? Jesteś zadowolony z usług? Podziel się swoim doświadczeniem!

  Redcoon
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Redcoon

  Twoja opinia