Realne Ceny

Wszystkie opinie

Realne Ceny

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood

Realne Ceny

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie związane z produktami dotyczącymi ochrony przed wirusami rozsiewanymi drogą kropelkową, firma Realne Ceny zdecydowała się otworzyć swoją działalność, tym samym wkroczyć na rynek hurtowniczy. Zapewne, wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważnym jest dbanie o własne bezpieczeństwo w czasach których przyszło nam żyć. Produkty które jest w stanie dostarczyć nam wyżej wymieniona firma na pewno pomogą nam ochronić się zanieczyszczonym powietrzem, jak również zagrożeniami które czyhają w nim, wliczając w to różnego rodzaju bakterie i wirusy, w tym wirusa COVID-19,SARS-COV-1 czy SARS-COV-2. Ogólny profil firmy pozwala nam zauważyć, że trudnią się Oni sprzedażą produktów związanych ze zdrowym stylem życia, oprócz wszelkiego rodzaju artykułów ochronnych, firma sprzedaje również testy na obecność Koronawirusa, yerba mate czy perfumetki. Robiąc zakupy na stronie internetowej firmy, możemy liczyć na ceny hurtowe. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy Realne Ceny?, Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony www.niezaleznaopinia.pl. W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Kilka słów na temat firmy Realne Ceny.
Działanie firmy opiera się na sprzedaży hurtowniczej, sklep udostępnia dla klientów możliwość zakupu produktów w cenach hurtowych, czyli dużo niższych niż w przypadku zakupu detalicznego. Jednakże, musimy liczyć się z tym, że jeżeli chcemy dokonać zakupów, ilości również będą hurtowe. Sklep internetowy Realne Ceny, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na produkty które chronią przez Korona Wirusem i testów na jego obecność. Jak dotąd skupił swoją działalność na produktach które mają za zadanie ochronę zdrowia, nie pozwalając aby wszelkiego rodzaju drobnoustroje przedostały się do naszego organizmu chroniąc tym samych nasz układ immunologiczny, nie narażając go na niepotrzebną walkę z cząsteczkami materii które nie powinny się w nim znaleźć. Działalność firmy zarejestrowana jest w programie rzetelna firma, gdzie zebrali już 8 pozytywnych opinii, co dodaje jej wiarygodności. Umożliwiają elektroniczne formy płatności takie jak PayU czy Blik, a dostawa odbywa się z pomocą kuriera GLS. Siedziba firmy mieści się w Legnicy na Dolnym Śląsku. Sklep operuje od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8 - 16.

Produkty i usługi sklepu Realne Ceny.
Firma oferuje wszelkiego rodzaju maski ochronne takie jak maski jednorazowe, chirurgiczne, medyczne oferują również przyłbice i kominy ochronne, kombinezony ochronne, testy na obecność Covid, antybakteryjne żele i płyny do dezynfekcji, rękawiczki nitrylowe, dozowniki do płynów. W skład ich oferty wchodzi również Yerba Mate i perfumetki. Patrząc na wyżej wymienione produkty, dochodzimy do wniosku że firma Realne Ceny skupia się na produktach związanych ze zdrowym trybem życia, świadcząc dla swoich klientów usługę możliwości zakupu produktów które pomogą zarówno zachować i utrzymać zdrowie, przy czym nie pozwalając na niepotrzebne infekcję. Produkty firmy spełniają wymogi placówek w których, obostrzenia zmuszają nas do przestrzegania wytycznych wdrożonych przez rząd danego kraju. Dzięki produktom firmy będziemy w stanie odwiedzić placówki w których wymagane jest przestrzeganie obostrzeń związanych z Covid-19.

Gwarancja, zwrot i opcje dostawy działalności Realne Ceny. 
Sklep gwarantuje wysoką jakość wykonania swoich produktów i zgodność z opisaną przez nich specyfikacją. Jeżeli zaś otrzymaliśmy produkty których hermetyczne opakowanie zostało naruszone, z uwagi na naturę produktów powinniśmy zgłosić reklamację. Firma z pewnością odpowie na nasze zapytanie dostarczając wygodne rozwiązanie w zależności od napotkanego problemu. Istnieją dwie możliwości dostawy, jedną z nich jest odbiór osobisty w punktach pick-up gdzie koszty wynoszą 8-9 zł, drugą opcją jest płatność przy odbiorze, dostaniemy paczkę za pośrednictwem kuriera GLS lecz koszt będzie wynosił 16.99zł