PÜR Cosmetics Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

PÜR Cosmetics

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Adrianna
PÜR Cosmetics - zdrowy makijaż dla najbardziej wymagających Moja przygoda z PÜR Cosmetics była bardzo pozytywna. Wegańskie kosmetyki do makijażu, nie testowane na zwierzętach oraz stworzone z myśl...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

  • Zamówienie

    Serwis

    Cennik

    Dostawa

    Kupiłbym tu ponownie
    Ogólnie

    Rewolucyjne kosmetyki dla Twojej pielęgnacji

    PÜR Cosmetics - zdrowy makijaż dla najbardziej wymagających Moja przygoda z PÜR Cosmetics była bardzo pozytywna. Wegańskie kosmetyki do makijażu, nie testowane na zwierzętach oraz stworzone z myślą o wrażliwej skórze cieszą się coraz większą popularnością, dlatego postanowiłam spróbować również i tego brandu. Już po pierwszym użyciu widoczna była różnica na mojej twarzy. Makijaż był naturalny, a skóra wyglądała bardziej promiennie niż zwykle. Na szczególną uwagę zasługują produkty takie jak podkład, korektor czy puder matujący - wszystkie wykonane są bowiem ze starannie dobranych składników o wysokiej jakości. Cieszę się również, że marka dba o środowisko i swoich klientów poprzez wytwarzanie kosmetyków bez szkodliwych substancji oraz stosowanie łatwo przyswajalnych opakowań. Z całego serca polecam PÜR Cosmetics - firma ta potwierdza, że piękno można osiągnąć uczciwie i ekologicznie!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...