Punkt Soczewek Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Punkt Soczewek

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Agata
W Punkcie Soczewek zakupiłam soczewki kontaktowe oraz płyn pielęgnacyjny i jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia. Strona internetowa była łatwa w obsłudze, co pomogło mi znaleźć dokładnie...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Doskonałe Doświadczenie Zakupowe W Punkcie Soczewek

  W Punkcie Soczewek zakupiłam soczewki kontaktowe oraz płyn pielęgnacyjny i jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia. Strona internetowa była łatwa w obsłudze, co pomogło mi znaleźć dokładnie to, czego szukałam. Szeroki wybór produktów na stronie pozwolił mi porównać różne opcje i wybrać najlepszą dla siebie. Jednak to obsługa klienta była naprawdę największym atutem Punkt Soczewek. Zamawiałam za pośrednictwem strony internetowej, ale dzięki doskonałej komunikacji mailowej miałam pewność otrzymania mojej przesyłki w krótkim czasie. Po odebraniu paczki muszę przyznać również, że byłam mile zaskoczona dodatkowymi próbkami innych produktów pielęgnacyjnych. Ogólnie rzecz biorąc, polecam Punkt Soczewek każdemu dostarczającemu sobie produkty online - szybkie działanie i wysoka jakość obsługi klienta są gwarantowane!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...