NiezależnaOpinia

  Opinie PROSTO

  Markę PROSTO stworzył Wojtek Sokół w 1999 roku, który zrażony prawami rządzącymi wielkim przemysłem fonograficznym zapragnął niezależności. Przez chwilę wydawnictwo istniało pod egidą BMG, ale już w 2001 roku PROSTO Label stało się samodzielnym, całkowicie niezależnym wydawnictwem muzycznym. Słowa idealnie oddające styl działania PROSTO to niezależność plus jakość. Label wydaje albumy niepokornych twórców wywodzących się z ulicy i nadaje im jak najlepsze brzmienie, profesjonalnie troszcząc się o ich promocję. Albumy ze znakiem PROSTO wyróżniają się również rewelacyjnymi okładkami, a produkowane na zlecenie labelu teledyski zdobywają nagrody na festiwalach i emitowane są nie tylko w Polsce. PROSTO nie ogranicza się do branży fonograficznej. Osobny dział tej firmy projektuje i produkuje kolekcje najwyższej jakości odzieży dla aktywnych mieszkańców miast.

  Misja i wizja PROSTO

  PROSTO nigdy nie stoi w miejscu. Wychodząc od hip hopu, PROSTO przyjmuje pod swoje skrzydła artystów różnorodnych gatunków muzyki miejskiej. Do dziś label wydał ponad 30 albumów na płytach CD oraz winylowych krążkach. Single wykonawców z PROSTO osiągały szczyty popularności, najwyższe miejsca na listach przebojów i najlepsze rotacje w telewizjach muzycznych w Polsce, Czechach i we Francji. Od 2008 roku PROSTO Label posiada kanał na YouTube, który po niespełna 4 miesiącach istnienia stał się trzecim najchętniej oglądanym kanałem w Polsce. Poszczególne teledyski z PROSTO zyskują rekordowe wyniki popularności wśród użytkowników YouTube. Wielką siłą wytwórni są zagraniczne kontakty. Artyści związani z PROSTO koncertują w USA oraz w całej Europie. Wytwórnia współpracuje z producentami i raperami z USA, Kanady, Niemiec, Francji, Ukrainy, Grecji, Czech, Australii, Rosji i wielu innych krajów. Wytwórnia wydaje też płyty artystów z zagranicy, jak duet reggaetonowy Soundkail z Francji czy producent Shuko z Niemiec.

  Oferta PROSTO

  Sklep internetowy PROSTO.pl prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową ubrań, akcesoriów, płyt CD, VINYL, nośników MC oraz muzyki MP3, za pośrednictwem sieci Internet. Umowa sprzedaży rozpoczyna działać z chwilą potwierdzenia przez PROSTO przyjęcia zamówienia do realizacji, które następuje poprzez wysłanie do kupującego e-maila. Od tej chwili PROSTO zobowiązany jest zrealizować zamówienie klienta zgodnie z warunkami umowy, a klient do zapłaty ceny i odebrania zamówionego produktu. Przeglądanie asortymentu sklepu internetowego nie wymaga rejestracji. Składanie zamówień przez klienta na produkty znajdujące się w asortymencie sklepu możliwe jest po zarejestrowaniu się lub po podaniu niezbędnych danych osobowych i adresowych umożliwiających realizację zamówienia bez dokonywania rejestracji. W celu dokonania zakupu w sklepie PROSTO użytkownik wypełnia formularz zamówienia, podając następujące dane: imię i nazwisko, nazwa firmy i NIP, adres email, numer telefonu, adres. Po wypełnieniu formularza zamówienia klient dokonuje wyboru sposobu dostawy. Dostawa PROSTO, w zależności od wartości złożonego zamówienia może być bezpłatna bądź odpłatna. Użytkownik ma również możliwość wypełnienia dodatkowego pola: dodatkowe uwagi do zamówienia.

  Reklamacje PROSTO

  W ramach reklamacji kupujący może żądać:

  - wymiany towaru na nowy,

  - naprawy towaru,

  - obniżenia ceny,

  - odstąpienia od umowy.

  Nie możesz odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna. Reklamację możesz złożyć pisemnie na adres fizyczny PROSTO lub skorzystać z formularza reklamacji, stanowiącego załącznik do wiadomości email – potwierdzenie zamówienia. Skorzystanie z formularza ułatwi i usprawni rozpoznanie reklamacji.

  Co sądzisz o ofertach PROSTO?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  PROSTO
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o PROSTO

  Twoja opinia