NiezależnaOpinia

  Opinie Proline

  Internetowy sklep komputerowy ProLine pracuje dla Ciebie od 1993 roku! W ProLine zawsze trwa promocja na notebooki, laptopy albo tablety. Nieważne czy ma to być laptop do gier, laptop dla grafika, albo studenta! Jeżeli chcesz dobry laptop w atrakcyjnej cenie to ProLine zaprasza! Ma zawsze niskie ceny! Znajdzie się też tablet i laptop dla dzieci tanio w promocji! Firma ProLine produkuje wysokiej klasy komputery stacjonarne Cyclone oraz ZenPC. Ponad 97% zamówień realizowane jest tego samego dnia! Wielu klientów ProLine chwali sobie myszki dla graczy i klawiatury mechaniczne. ProLine posiada sieć sklepów komputerowych na terenie kraju. W większości z nich możesz odebrać zamówienie bez kosztów transportu. Posiada sklep komputerowy w miastach takich jak Wrocław, Poznań, Lubin, Legnica, Leszno, Katowice, Gliwice, Kalisz, Bytom, Trzebnica, Opole. Szybka i profesjonalna obsługa! ProLine to Polska firma z polskim kapitałem. Działa legalnie i płaci podatki w kraju. Posiada siedzibę główną w Mirkowie, oraz kilkanaście oddziałów na terenie kraju. Cała komunikacja ze sklepem komputerowym ProLine jest szyfrowana za pomocą technologii SSL. Nie sprzedaje danych osobowych. Dlatego zakup notebooka albo laptopa w ProLine to czysta przyjemność i pełne bezpieczeństwo. Zaopatrzysz się w ProLine w akcesoria i części komputerowe takie jak procesory, karty graficzne, płyty główne, pamięci, dyski SSD, M.2 oraz HDD. Pracownicy ProLine pomogą Ci wybrać najlepszy zasilacz komputerowy oraz obudowę do komputera. Poza komputerami ProLine ma również najlepsze na rynku smartfony takich producentów jak Xiaomi, Apple, Samsung i Huawei. Jeżeli chcesz, aby Twój komputer pracował cicho, posiada szeroką gamę chłodzenia procesora, oraz ciche wentylatory. Na koniec mając już to wszystko możesz wybrać idealny fotel gamingowy.

  Atuty ProLine

  ProLine to samodzielna firma działająca na rynku światowym od roku 1993. Przewodnim celem firmy jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb swoich klientów. Stałe dążenie do powiększania wachlarza dostępnych rozwiązań i pakietu usług związanych z ich dystrybucją sprawia, iż sklep staje się Państwa partnerem, umiejącym coraz lepiej sprostać wymaganiom efektywnej dystrybucji produktów, technologii, informacji i usług. ProLine jest producentem zestawów komputerowych, znanych na rynku ze swojej jakości i wydajności a przy tym niskiej ceny. Komputery ProLine znajdują zastosowanie praktyczne we wszystkich segmentach rynku: w przemyśle , ubezpieczeniach, bankowości, telekomunikacji administracji, handlu, usługach oraz wśród wielu użytkowników indywidualnych. Atuty firmy:

  - Miła i fachowa obsługa;

  - Bliski kontakt z naszymi partnerami;

  - Możliwość negocjacji cen i dogodne warunki płatności;

  - Dogodna forma składania zamówień: telefon, fax, e-mail;

  - Expresowa realizacja zamówień (do dowolnego miejsca w kraju w przeciągu 24h);

  - Bezpłatny (przy większych zakupach) transport;

  - Doskonałe warunki gwarancji;

  - Fachowe doradztwo techniczne.

  Zwrot i reklamacje

  Dokładnie sprawdź uszkodzony sprzęt. Upewnij się czy przyczyna nieprawidłowego działania nie tkwi w urządzeniach, współpracujących lub oprogramowaniu. Reklamowany sprzęt serwis ProLine sprawdza pod względem poprawności działania. Jeżeli sprzęt jest sprawny, ProLine może obciążyć reklamującego kosztami związanymi ze sprawdzeniem sprzętu. Jeżeli zestaw nie został złożony przez ProLine, klient musi uiścić opłatę wysokości 100 zł netto (123 zł brutto) za przetestowanie przesłanego komputera w celu odnalezienia przyczyny usterki. Musisz wypełnić formularz zwrotu i dołączyć do paczki kartkę z nadanym numerem reklamacji.

  Podziel się opinią!

  Czy korzystałeś już z usług ProLine? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  Proline
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Proline

  Twoja opinia