Profit24

Wszystkie opinie

Profit24

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood

Profit24

O sklepie Profit24
Właścicielem sklepu internetowego Profit24 jest firma PROFIT M Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Profit 24 to internetowa księgarnia naukowa, dostarczająca od ponad 18 lat szeroki wybór opracowań naukowych, podręczników akademickich i książek z różnorodnych dziedzin wiedzy.

Oferta w sklepie Profit24
W dziale prawnym księgarni internetowej Profit24 znajdziesz najnowsze wydania kodeksów, komentarzy i podręczników akademickich, ze wszystkich gałęzi prawa. Oferta kierowana jest do profesjonalistów - adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników, prokuratorów i sędziów a także studentów prawa i aplikantów przygotowujących się do egzaminów prawniczych. 
Wieloletnia współpraca z największymi wydawcami literatury z obszaru prawa w Polsce: C.H.Beck, Wolters Kluwer Polska, Difin, Unimex, Infor, ODDK, umożliwia pozyskanie dla sklepu najlepszych merytorycznie komentarzy i monografii, które znajdują się w odpowiednich działach: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo podatkowe, prawo nieruchomości, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo konstytucyjne, prawo międzynarodowe, historia i teoria prawa.
 W ofercie dla studentów prawa dostępne są najnowsze podręczniki akademickie, skrypty, repetytoria, leksykony, zbiory testów, pytań i tablic. Księgarnia dysponuje także tytułami, których nakład już się wyczerpał, a w przypadku Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska ma możliwość zlecenia druku wielu niedostępnych już pozycji, na Twoje życzenie. 
Ofertę księgarni internetowej Profit24 kierowana jest również do urzędników administracji rządowej i samorządowej. W propozycjach znajdziesz najnowsze komentarze do PIT, CIT, VAT, Ordynacji podatkowej i innych danin publicznych oraz KPA uwzględniającego ostatnią reformę procedury administracyjnej. 
Obok komentarzy i monografii w ofercie znajdziesz najnowsze wzory pism procesowych z zakresu KC, KPC, KRO, KPA, PPSA, KK, KPK, KW, KPW, KP, a także wzory umów oraz wzory aktów notarialnych.
W sklepie internetowym Profit24 masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: pobranie oraz PayU. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Profit24 odbywa się za pośrednictwem: Paczka w Ruchu odbiór w punkcie; Poczta Polska; Paczkomaty InPost; Kurier.

Co sądzisz o ofercie Profit24?
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Profit24? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Profit24 jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Profit24 i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Profit24.