NiezależnaOpinia

  Opinie Profit24

  O sklepie Profit24

  Właścicielem sklepu internetowego Profit24 jest firma PROFIT M Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Profit 24 to internetowa księgarnia naukowa, dostarczająca od ponad 18 lat szeroki wybór opracowań naukowych, podręczników akademickich i książek z różnorodnych dziedzin wiedzy.

  Oferta w sklepie Profit24

  W dziale prawnym księgarni internetowej Profit24 znajdziesz najnowsze wydania kodeksów, komentarzy i podręczników akademickich, ze wszystkich gałęzi prawa. Oferta kierowana jest do profesjonalistów - adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników, prokuratorów i sędziów a także studentów prawa i aplikantów przygotowujących się do egzaminów prawniczych.
  Wieloletnia współpraca z największymi wydawcami literatury z obszaru prawa w Polsce: C.H.Beck, Wolters Kluwer Polska, Difin, Unimex, Infor, ODDK, umożliwia pozyskanie dla sklepu najlepszych merytorycznie komentarzy i monografii, które znajdują się w odpowiednich działach: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo podatkowe, prawo nieruchomości, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo konstytucyjne, prawo międzynarodowe, historia i teoria prawa.
  W ofercie dla studentów prawa dostępne są najnowsze podręczniki akademickie, skrypty, repetytoria, leksykony, zbiory testów, pytań i tablic. Księgarnia dysponuje także tytułami, których nakład już się wyczerpał, a w przypadku Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska ma możliwość zlecenia druku wielu niedostępnych już pozycji, na Twoje życzenie.
  Ofertę księgarni internetowej Profit24 kierowana jest również do urzędników administracji rządowej i samorządowej. W propozycjach znajdziesz najnowsze komentarze do PIT, CIT, VAT, Ordynacji podatkowej i innych danin publicznych oraz KPA uwzględniającego ostatnią reformę procedury administracyjnej.
  Obok komentarzy i monografii w ofercie znajdziesz najnowsze wzory pism procesowych z zakresu KC, KPC, KRO, KPA, PPSA, KK, KPK, KW, KPW, KP, a także wzory umów oraz wzory aktów notarialnych.
  W sklepie internetowym Profit24 masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: pobranie oraz PayU. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Profit24 odbywa się za pośrednictwem: Paczka w Ruchu odbiór w punkcie; Poczta Polska; Paczkomaty InPost; Kurier.

  Co sądzisz o ofercie Profit24?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Profit24? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Profit24 jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Profit24 i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Profit24.

  JAK ZAŁOŻYĆ SKLEP INTERNETOWY?

  Profit24
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Profit24

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Profit24 jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Profit24. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Profit24?

  Profit24 działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Profit24 . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.