NiezależnaOpinia

  Opinie Profit24

  O sklepie Profit24

  Właścicielem sklepu internetowego Profit24 jest firma PROFIT M Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Profit 24 to internetowa księgarnia naukowa, dostarczająca od ponad 18 lat szeroki wybór opracowań naukowych, podręczników akademickich i książek z różnorodnych dziedzin wiedzy.

  JAK ZAŁOŻYĆ SKLEP INTERNETOWY?

  Oferta w sklepie Profit24

  W dziale prawnym księgarni internetowej Profit24 znajdziesz najnowsze wydania kodeksów, komentarzy i podręczników akademickich, ze wszystkich gałęzi prawa. Oferta kierowana jest do profesjonalistów - adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników, prokuratorów i sędziów a także studentów prawa i aplikantów przygotowujących się do egzaminów prawniczych.
  Wieloletnia współpraca z największymi wydawcami literatury z obszaru prawa w Polsce: C.H.Beck, Wolters Kluwer Polska, Difin, Unimex, Infor, ODDK, umożliwia pozyskanie dla sklepu najlepszych merytorycznie komentarzy i monografii, które znajdują się w odpowiednich działach: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo podatkowe, prawo nieruchomości, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo konstytucyjne, prawo międzynarodowe, historia i teoria prawa.
  W ofercie dla studentów prawa dostępne są najnowsze podręczniki akademickie, skrypty, repetytoria, leksykony, zbiory testów, pytań i tablic. Księgarnia dysponuje także tytułami, których nakład już się wyczerpał, a w przypadku Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska ma możliwość zlecenia druku wielu niedostępnych już pozycji, na Twoje życzenie.
  Ofertę księgarni internetowej Profit24 kierowana jest również do urzędników administracji rządowej i samorządowej. W propozycjach znajdziesz najnowsze komentarze do PIT, CIT, VAT, Ordynacji podatkowej i innych danin publicznych oraz KPA uwzględniającego ostatnią reformę procedury administracyjnej.
  Obok komentarzy i monografii w ofercie znajdziesz najnowsze wzory pism procesowych z zakresu KC, KPC, KRO, KPA, PPSA, KK, KPK, KW, KPW, KP, a także wzory umów oraz wzory aktów notarialnych.
  W sklepie internetowym Profit24 masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: pobranie oraz PayU. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Profit24 odbywa się za pośrednictwem: Paczka w Ruchu odbiór w punkcie; Poczta Polska; Paczkomaty InPost; Kurier.

  Co sądzisz o ofercie Profit24?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Profit24? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Profit24 jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Profit24 i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Profit24.

  Profit24
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Profit24

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Profit24 jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Profit24. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Profit24?

  Profit24 działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Profit24 com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!