NiezależnaOpinia

  Opinie Próchnik

  Próchnik to polska marka skoncentrowana na klasycznej modzie męskiej. Powstałe tuż po wojnie przedsiębiorstwo było bardzo popularne już w okresie Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, zwłaszcza w latach 70. ubiegłego wieku. Nasi ojcowie i dziadkowie wybierali często garnitury i płaszcze właśnie tej marki. Były to niemal kultowe przedmioty. W końcu dobrze skrojony garnitur stanowi inwestycję na lata , ponieważ jest element em garderoby niezbędnym przy wielu oficjalnych okazjach. Do dzisiaj Próchnik pozostaje synonimem ponadczasowego stylu i elegancji. Nawet samo hasło reklamowe marki nawiązuje do tradycyjnych wartości, jakimi kieruje się firma. Slogan ten to Polish Classic Design Próchnik i znajdziemy go na wielu metkach produkowanych przez markę ubrań.

  O firmie Próchnik
  Marka należy do spółki Próchnik SA. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi - mieście, które tradycyjnie w naszym kraju kojarzone jest z przemysłem włókienniczym i modą. Firma Próchnik od samego początku zajmowała się wytwarzaniem odzieży męskiej. Między innymi płaszczy, kurtek, garniturów, koszul i krawatów. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność już w 1948 roku jako Zakłady Przemysłu Odzieżowego im. dr. Próchnika. Patronem zakładów został Adam Feliks Próchnik, urodzony we Lwowie polski działacz socjalistyczny i oświatowy, historyk, podporucznik rezerwy piechoty Wojska Polskiego, poseł na Sejm II kadencji. Od 1991 r. spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Co istotne została zarejestrowana jako jedna z 5 pierwszych spółek, które były notowane na polskiej giełdzie. Obecnie marka funkcjonuje przede wszystkim jako sklep internetowy i skupia się na sprzedaży w kanale e-commerce. Kanał online został uruchomiony przez firmę w 2014 roku.

  Produkty i usługi oferowane przez firmę Próchnik
  Firma specjalizuje się w produkcji marynarek, garniturów i płaszczy ale produkuje również koszule, spodnie i buty. W ofercie znajdziemy również akcesoria i dodatki takie jak portfele, krawaty, paski, spinki do mankietów, poszetki, skarpetki. Wzornictwo proponowane przez markę jest bardzo klasyczne, zarówno jeśli chodzi o kroje jak i kolorystykę. Na stronie internetowej próchnik.pl możemy zakupić niemal wszystkie elementy garderoby niezbędne w szafie eleganckiego mężczyzny. Firma oferuje zarówno stroje o charakterze typowo biznesowym jak i bardziej casualowym (przeznaczonym do noszenia na co dzień). Marka wypuściła na rynek nawet własną linię perfum - co ciekawe znajdziemy nie tylko wersję zapachu dla Panów, ale także dla Pań.

  Opinie i porady dotyczące marki Próchnik
  Obecnie Próchnik prowadzi sprzedaż wyłącznie w kanale online. Nie funkcjonują salony stacjonarne oferujące odzież tej marki. Na stronie internetowej przedsiębiorstwo chwali się, że dzięki temu rozwiązaniu mogą zaoferować unikalną wartość obejmującą zarówno nowoczesny klasyczny styl jak i świetną jakość szycia i tkanin, a wszystko to w bardzo korzystnej cenie. Kontakt z konsultantami marki możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, oraz poprzez formularz e-mailowy dostępny na stronie internetowej. Podziel się z nami swoim doświadczeniem dotyczącym marki Próchnik. Czy zgadzasz się z tym co obiecuje producent? Czy jesteś zadowolony z jakości oferowanych przez Próchnik produktów? Jakie są warunki dotyczące wysyłki? Czy sklep oferuje możliwość zwrotu lub wymiany? Czy korzystałeś kiedykolwiek z infolinii, lub formularza kontaktowego? Jak oceniasz jakość obsługi klienta? Napisz swój komentarz w tej sprawie! Opinie naszych użytkowników są dla nas bardzo ważne. Niezależne opinie są naszym priorytetem! Pomóż innym użytkownikom robić satysfakcjonujące zakupy w sieci.

  Ośrodek Wczasowy Próchnik - Sielpia Wielka meteor24.pl

  Próchnik
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Próchnik

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Próchnik jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Próchnik. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Próchnik?

  Próchnik działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Moda.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Próchnik . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.