NiezależnaOpinia

  Opinie Próchnik

  Próchnik to polska marka skoncentrowana na klasycznej modzie męskiej. Powstałe tuż po wojnie przedsiębiorstwo było bardzo popularne już w okresie Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, zwłaszcza w latach 70. ubiegłego wieku. Nasi ojcowie i dziadkowie wybierali często garnitury i płaszcze właśnie tej marki. Były to niemal kultowe przedmioty. W końcu dobrze skrojony garnitur stanowi inwestycję na lata , ponieważ jest element em garderoby niezbędnym przy wielu oficjalnych okazjach. Do dzisiaj Próchnik pozostaje synonimem ponadczasowego stylu i elegancji. Nawet samo hasło reklamowe marki nawiązuje do tradycyjnych wartości, jakimi kieruje się firma. Slogan ten to Polish Classic Design Próchnik i znajdziemy go na wielu metkach produkowanych przez markę ubrań.

  O firmie Próchnik
  Marka należy do spółki Próchnik SA. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi - mieście, które tradycyjnie w naszym kraju kojarzone jest z przemysłem włókienniczym i modą. Firma Próchnik od samego początku zajmowała się wytwarzaniem odzieży męskiej. Między innymi płaszczy, kurtek, garniturów, koszul i krawatów. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność już w 1948 roku jako Zakłady Przemysłu Odzieżowego im. dr. Próchnika. Patronem zakładów został Adam Feliks Próchnik, urodzony we Lwowie polski działacz socjalistyczny i oświatowy, historyk, podporucznik rezerwy piechoty Wojska Polskiego, poseł na Sejm II kadencji. Od 1991 r. spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Co istotne została zarejestrowana jako jedna z 5 pierwszych spółek, które były notowane na polskiej giełdzie. Obecnie marka funkcjonuje przede wszystkim jako sklep internetowy i skupia się na sprzedaży w kanale e-commerce. Kanał online został uruchomiony przez firmę w 2014 roku.

  Produkty i usługi oferowane przez firmę Próchnik
  Firma specjalizuje się w produkcji marynarek, garniturów i płaszczy ale produkuje również koszule, spodnie i buty. W ofercie znajdziemy również akcesoria i dodatki takie jak portfele, krawaty, paski, spinki do mankietów, poszetki, skarpetki. Wzornictwo proponowane przez markę jest bardzo klasyczne, zarówno jeśli chodzi o kroje jak i kolorystykę. Na stronie internetowej próchnik.pl możemy zakupić niemal wszystkie elementy garderoby niezbędne w szafie eleganckiego mężczyzny. Firma oferuje zarówno stroje o charakterze typowo biznesowym jak i bardziej casualowym (przeznaczonym do noszenia na co dzień). Marka wypuściła na rynek nawet własną linię perfum - co ciekawe znajdziemy nie tylko wersję zapachu dla Panów, ale także dla Pań.

  Opinie i porady dotyczące marki Próchnik
  Obecnie Próchnik prowadzi sprzedaż wyłącznie w kanale online. Nie funkcjonują salony stacjonarne oferujące odzież tej marki. Na stronie internetowej przedsiębiorstwo chwali się, że dzięki temu rozwiązaniu mogą zaoferować unikalną wartość obejmującą zarówno nowoczesny klasyczny styl jak i świetną jakość szycia i tkanin, a wszystko to w bardzo korzystnej cenie. Kontakt z konsultantami marki możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, oraz poprzez formularz e-mailowy dostępny na stronie internetowej. Podziel się z nami swoim doświadczeniem dotyczącym marki Próchnik. Czy zgadzasz się z tym co obiecuje producent? Czy jesteś zadowolony z jakości oferowanych przez Próchnik produktów? Jakie są warunki dotyczące wysyłki? Czy sklep oferuje możliwość zwrotu lub wymiany? Czy korzystałeś kiedykolwiek z infolinii, lub formularza kontaktowego? Jak oceniasz jakość obsługi klienta? Napisz swój komentarz w tej sprawie! Opinie naszych użytkowników są dla nas bardzo ważne. Niezależne opinie są naszym priorytetem! Pomóż innym użytkownikom robić satysfakcjonujące zakupy w sieci.

  Ośrodek Wczasowy Próchnik - Sielpia Wielka meteor24.pl

  Próchnik
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Próchnik

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Próchnik jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Próchnik. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Próchnik?

  Próchnik działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Moda.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Próchnik com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!