PrimeEva Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

PrimeEva

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

O
Olaf
PrimeEva to wspaniała firma produkująca dywaniki samochodowe na miarę. Zamówiłem kpl. dywaników do mojego samochodu, a jedną z najlepszych rzeczy było to, że były one idealnie dopasowane do modelu ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wspaniałe dopasowanie dla Twojego auta

  PrimeEva to wspaniała firma produkująca dywaniki samochodowe na miarę. Zamówiłem kpl. dywaników do mojego samochodu, a jedną z najlepszych rzeczy było to, że były one idealnie dopasowane do modelu mojego auta. Tekstura diamentowa zapobiega gromadzeniu się brudu i płynów, co ułatwiło mi utrzymywanie czystości wnętrza pojazdu. Jestem bardzo zadowolony z zakupionych produktów PrimeEva. Dywaniki wykonane są ręcznie i mają stylowy wygląd, który naprawdę pasuje do wnętrza każdego pojazdu. Podsumowując, jeśli szukasz wysokiej jakości dywaników samochodowych na miarę dla swojego samochodu - PrimeEva jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...