Priceelf

Wszystkie opinie

Priceelf

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Priceelf

Serfując w sieci w poszukiwaniu najlepszych promocji i cen z możliwością zakupu przez internet i bez konieczności wychodzenia z domu natrafimy niezwykle rozległą ofertę rodzimych i zagranicznych sieciowych sklepów. Niektóre z nich specjalizują się we własnej, wąskiej dziedzinie, inne prezentują dość rozległy asortyment. Nie wszystkie jednak tak świetnie dostosowały się do nowoczesnego, technologicznie zaawansowanego rynku umożliwiając swoim odbiorcom dokonywanie płatności nie w jednej, lecz wielu walutach nie pomijając przy tym tej, która w ciągu ostatnich lat stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych. Jest nią BitCoin. Wśród tych dostosowanych do obecnych realiów z pewnością wymienimy Priceelf, sklep internetowy o szerokim asortymencie, gdzie z powodzeniem można dokonywać zakupów w cyfrowych walutach i znaleźć tam niezwykle niskie ceny oraz dziesiątki produktów z możliwością dostawy do Polski.

O Priceelf
Platforma sklepowa Priceelf została stworzona przez zespół rodem z Hongkongu. Tam też znajduje się ich główna biurowa siedziba. Przez lata prowadzenia działalności handlowej firma ta nawiązała stosunki z szeroką liczbą dystrybutorów, producentów i innych przedstawicieli wielu branż, dostarczając swoim odbiorcom produkty w niezwykle konkurencyjnych cenach. Z siecią sprzedaży i wysyłki na terenie wielu krajów świata jest w stanie dostarczyć produkty w niskiej cenie także do Polski.

Priceelf szczyci się niskimi cenami własnych produktów, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, poszukując również współpracy z innymi sklepami internetowymi, z którymi chętnie podpisuje umowy o dropshippingu. Wyraźnie prosperuje jako sklep i pośrednik w sprzedaży artykułów różnych gatunków od elektroniki, komputerów, telefonów komórkowych przez modną garderobę i kosmetyki, aż po przydatne wyposażenie samochodowe i inne dodatki, przedmioty i gadżety.

Produkty, dostawa, obsługa klienta w Priceelf
W szerokim asortymencie platformy sklepowej firmy Priceelf znajdziemy niemal wszystko, co niezbędne w wyposażeniu biura, domu, samochodu, ogrodu, ale i wiele więcej w postaci kosmetyków, ubrań i innych. Ten sieciowy sprzedawca wyraźnie wziął sobie za ambicję dostarczać produkty dobrej jakości po najmniejszej możliwej cenie, szczególnie gdy zakupów dokonuje się tam przy wykorzystaniu waluty BitCoin. Płatności w tej i innej walucie można tam dokonywać przy użyciu portfela PayPal.

Dostawę zakupionych na ich witrynie produktów można zamówić w zwykłym lub ekspresowym trybie. Preferowaną formą kontaktu jest tam formularz kontaktowy dostępny dopiero po zalogowaniu do systemu sklepowego. Mimo to ta firma rodem z Hongkongu podaje na swej stronie adres e-mail i numer telefonu, na które także można się z nimi kontaktować. Zwrotów i reklamacji można tam dokonywać w terminie 14 dni od otrzymania paczki. Firma nie przyjmuje jednak zwrotów zniszczonych poprzez użytkowanie rzeczy. Przedmioty, które mogą podlegać zwrotowi i refundacji, powinny być przesłane w oryginalnym opakowaniu i dostarczone na podany na ich stronie adres bez uszczerbku.

O Priceelf
Jeżeli kiedykolwiek korzystałeś z usług firmy Priceelf opisz tu swoje doświadczenie w robieniu zakupów lub interesów z tym przedstawicielem chińskiego internetowego i handlowego imperium. Czy wciąż wahasz się i nie masz pewności czy Twój feedback coś zmieni? Wydaje Ci się, że Twoja opinia nie zostanie zauważona? Że szkoda tracić czasu na napisanie choćby kilku zdań? Nie masz się czym zamartwiać i z całą pewnością powinieneś napisać, co sądzisz o współpracy i robieniu zakupów u tego chińskiego sprzedawcy. Twoja opinia jest bezcenna, ponieważ także ona może mieć wielki wpływ na działania innych konsumentów poszukujących najlepszych cen w sieci i produktów dobrej jakości.