NiezależnaOpinia

  Opinie Predom

  Korzystałeś z produktu swojej ulubionej firmy przez wiele lat, ale czas na coś nowego? Nie wiesz co wybrać, nie jesteś pewien czy nowy sprzęt będzie działać tak jak powinien? A może po prostu chciałbyś porównać swoje doświadczenia z innymi ludźmi, którzy tak samo jak Ty korzystają z tego samego sprzętu od wielu lat? Nie ważne, to wszystko możesz sprawdzić, czytając wypowiedzi innych osób, które już wytyczyły ścieżkę, a Ty wystarczy, że w nią zajrzysz i zdecydujesz czy produkt, który masz zamiar kupić jest dla Ciebie.

  PRL nas nigdy nie opuści - historia PREDOM

  Zostało w naszym pięknym kraju nie wiele marek, które przetrwały próbę czasu, transformację i działają do dzisiaj bez strat, ale na pewno jedną z nią nie jest PREDOM. W latach 1974-1989 firma była jedną z nóg tzw. Zjednoczenia Przemysłu Zmechanizowanego Sprzętu Domowego. Choć to było zjednoczenie wielu przedsiębiorstw to oficjalna nazwa brzmiała właśnie - PREDOM. Firma specjalizowała się i nadal to robi w sprzętach AGD codziennego użytku. Chyba w każdym polskim domostwie za czasów PRL-u można było znaleźć produkt tej marki, były w tamten czas bardzo popularne. Warto wspomnieć, że poza produkowaniem sprzętów AGD, specjalizowali się także w wytwarzaniu karabinów maszynowych, amunicji i granatów. Po opuszczeniu państwowego zrzeszenia, firma zaczęła działać ‘na nowo’ w roku 1995. Nie można pominąć faktu, że dziś za marką PREDOM, kryją się tak naprawdę trzy przedsiębiorstwa - PREDOM zajmujący się handlem produktami AGD i RTV (na którym my się skupiamy), przedsiębiorstwo konsultingowo-inżynieryjne PREDOM oraz Ośrodek Badawczo Rozwojowy PREDOM. Firma prężnie działa do dziś w wielu gałęziach, a za cel postawili sobie zadowolenie klienta. Oferując coraz to szerszy asortyment towaru, fachową obsługę i niskie ceny.

  Nie ma domu bez PREDOMU

  Dziś już raczej nie znajdziemy w ofercie Predomu wiatraka predom metrix czy broni łucznik wz 70, ale na pewno znajdziemy w ofercie, na stronie internetowego sklepu ogrom produktów AGD i RTV jakie są nam niezbędne do przeżycia w dzisiejszych czasach i są to np. okapy, kuchenki, zmywarki oraz drobniejsze AGD jak miksery, żelazka, wiatraki. Firma idzie z duchem czasu i poszerza asortyment o coraz to nowe produkty, już nie tylko AGD, ale także RTV, czyli np. radia i gramofony. Dziś w asortymencie firmy możemy także znaleźć oświetlenie, dywany i wykładziny. Oczywiście nie zabrakło kultowych maszyn do szycia. Poza tym w salonach PREDOM znajdziemy szeroką gamę asortymentu od innych producentów z Polski jak i z zagranicy.

  Obsługa klienta - PREDOM

  W każdym oddziale firmy mamy do dyspozycji wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachową pomocą. Także poprzez stronę internetową możemy zamówić produkt od domu, ale trzeba brać pod uwagę nie małe koszty wysyłki, jeśli zamawiamy pralkę bądź lodówkę. Firma wykorzystuje w tym celu firmę kurierską, a ciekawą opcją jest zamówienie w formie prezentu dla kogoś, tzn. że możemy zrobić komuś niespodziankę przesyłając mu stary, dobry predom metrix. Firma podkreśla opcję rękojmia za wady, a płatność możemy wykonać standardowym przelewem bądź za pobraniem. Warto wspomnieć, że w dziale ‘Pomoc’ znajdziemy recenzje produktów oraz wiele informacji, które pomogą nam w podjęciu decyzji zakupu.

  Masz jeszcze jakieś produkty firmy PREDOM w domu?! Nadal działają? Chyba to nikogo nie dziwi. A może korzystasz już z nowych produktów PREDOM, dzisiaj? Są nadal tak dobre jak za czasów PRL-u? Daj znać co o tym sądzisz. Oceń markę bez obaw!

  Predom
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Predom

  Twoja opinia