NiezależnaOpinia

  Opinie Playmobil

  Od 1974 roku system zabawek PLAYMOBIL® stworzony przez Hansa Becka stał się klasykiem zabaw dla dzieci, z wieloma różnymi światami zabawy - od pirackiego statku po szpital dla dzieci.

  Od tego czasu wyprodukowano około 3 miliardy ukochanych postaci z charakterystycznym uśmiechem i zachwycają dzieci na całym świecie. Około 40 różnych motywów gry jest dystrybuowanych w około. 100 krajów na całym świecie. Zarówno rodzice, jak i nauczyciele doceniają nagradzany system zabawek jako reprezentant wysokiej jakości, wysokiej jakości gry.

  O PLAYMOBIL

  Playmobil to linia zabawek produkowanych przez Brandstätter Group (Geobra Brandstätter GmbH & Co KG) z siedzibą w Zirndorf, Niemcy. Popisowa zabawka Playmobil to wysoka na 7,5 cm (w przybliżeniu 3 cale) ludzka postać z konkretną cherubinowatą uśmiechniętą twarzą, zwana „klicky”. Szeroka gama akcesoriów, budynków i pojazdów, a także wiele gatunków zwierząt, jest również częścią linii Playmobil.

  Zabawki Playmobil są produkowane w seriach tematycznych, a także w indywidualnych postaciach specjalnych i zestawach do zabawy. Nowe produkty i linie produktów opracowane przez 50-osobowy zespół programistów są często wprowadzane, a starsze zestawy są wycofywane. Produkty promocyjne i jednorazowe są czasami produkowane w bardzo ograniczonych ilościach. Praktyki te przyczyniły się do powstania sporej społeczności kolekcjonerów. Działania kolekcjonerskie wykraczają poza kolekcjonowanie i granie w dowolnych formach i obejmują dostosowywanie, miniaturowe wargaming oraz tworzenie fotoreportaży i filmów poklatkowych, lub po prostu jako dekorację.

  Oferta firmy

  Zabawki Playmobil są specjalnie przeznaczone dla dzieci w wieku od czterech do dwunastu lat. Firma wierzy, że starsze dzieci nie bawią się tego typu zabawkami, więc oparły się tworzeniu zabawek z mniej znanych okresów historycznych. Wielu dorosłych posiada lub zbiera Playmobil i robi filmy z zabawkami. Pierwsze zestawy Playmobil były tematyczne wokół rdzennych Amerykanów, robotników budowlanych i rycerzy.

  Dłonie Playmobil zostały zaprojektowane tak, aby mogły chwytać i trzymać przedmioty. Wcześniejsze figury miały ramiona jednego kawałka. Od 1982 r. Wszystkie figurki mają ręce obracające się na nadgarstkach. Niemal wszystkie figurki Playmobil nie są nazywane, dzięki czemu dzieci mogą wymyślać własne postacie. Wyjątkiem od tego są postacie z gry Hype: The Time Quest z 1999 r., W których zostały następnie wykonane pewne postacie, w tym tytułowy bohater, Hype. Pierwsze postacie wykorzystywały wyrzeźbioną treskę z guzikowym kształtem do dodawania nakryć głowy, aż późniejszy przeprojektowany nadał tresce bardziej naturalny zaokrąglony kształt, co również skłoniło do przeprojektowania nakrycia głowy. Pierwsze postacie żeńskie wyróżniała fryzura i szersza klatka piersiowa sugerująca spódnicę, dopóki przeprojektowanie nie zastąpiło głowicy bardziej eksponowanymi piersiami i nieco cieńszymi ramionami.

  W ostatnich latach wprowadzono nowy system konstrukcyjny, który obywa się bez zakładek i zamiast tego wykorzystuje małe elementy łączące i specjalne narzędzie. Jest to znane jako „System-X” i obecnie jest standardowym systemem konstrukcyjnym Playmobil, a system Steck został wycofany, z wyjątkiem specjalnych wznowień. Porównaj ofertę sklepu z konkurencją naszej stronie.

  Opinia końcowa

  Zabawki Playmobil to dużo zabawy, wiele różnych światów, dziesiątki zestawów i tysiące figurek. W przeciwieństwie do innych konkurencyjnych marek, na przykład w przypadku Lego, Playmobil nigdy nie charakteryzował się jakością reklamy, firma jest jednak powszechnie znana. Większość zestawów Playmobil wymaga złożenia przez właściciela. Budynki są wyposażone w szczegółowe instrukcje dotyczące ich łączenia. Części budynku Playmobil zostały pierwotnie zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​siebie za pomocą systemu zakładek i gniazd znanych jako „Steck-System”.

  Playmobil
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Playmobil

  Twoja opinia