Picarta

Wszystkie opinie

Picarta

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro
Redro
130 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Picarta

Czy istnieje prezent idealny? Pomimo że każda osoba ma inny gust, za jeden z najbardziej unikatowych, niebanalnych, a zarazem uniwersalnych prezentów można uznać przedmiot spersonalizowany. Może być to zegarek lub pióro z grawerem, obraz na płótnie stworzony ze zdjęcia czy kosz prezentowy. Taki prezent jest idealną propozycją niemalże na każdą okazję - być może właśnie dlatego sklepy oferujące je cieszą się tak dużą popularnością. Usługi związane z tworzeniem prezentów personalizowanych świadczy wiele firm - jedną z nich jest Picarta, na której temat napisaliśmy kilka słów na naszej stronie.

 

Picarta - poznaj podstawowe informacje na temat firmy!

Picarta to należy do firmy Innova Partners, której właścicielem jest Łukasz Lothammer. Za pośrednictwem serwisu internetowego (www.picarta.pl) zajmuje się ona tworzeniem wszelkiego rodzaju personalizowanych prezentówwykonywanych ze zdjęć. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

 

Produkty oraz usługi oferowane przez Picarta

Picarta oferuje liczne personalizowane prezenty na niemalże każdą okazję - urodziny, Święta, ślub, Walentynki, rocznicę ślubu czy parapetówkę. Wśród nich znajdują się m.in. kolaże i mozaiki ze zdjęć, mapy podróży, obrazy z mchu, mapy Nieba i Gwiazd, chmury słów (obrazy stworzone ze słów), obraz z odcisków kciuków, drzewa genealogiczne oraz obrazy na płótnie. Zważywszy na fakt, że produkty te mają stanowić prezenty personalizowane, klient ma możliwość swobodnego wyboru jego ostatecznej prezencji. Oznacza to, że może on przesłać dowolne zdjęcie (lub zdjęcia), które zostanie zamienione w konkretny produkt. Proces ten jest w pełni bezpieczny, ponieważ Picarta korzysta z certyfikatu szyfrującego SSL.Co więcej, jeśli klient chciałby zrobić komuś prezent, lecz nie jest pewien, który z przedmiotów powinien wybrać, może zakupić kartę podarunkową o kwocie 150 zł, 250 zł lub 400 zł. Jest ona wysyłana w wygodnej formie - pliku PDF.

Zamówienia złożone poprzez stronę internetową Picarta są realizowane dwa razy w tygodniu.  Płatnośćza złożone zamówienie może zostać zrealizowana za pośrednictwemkarty płatniczej (Visa, Mastercard lub American Express), a także systemy płatności Apple Pay i Google Pay. Jeśli natomiast chodzi o koszt dostawy, jest on całkowicie darmowy - istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie lub nadania przesyłki poprzez kuriera DPD. Możliwa jest także wysyłka zagraniczna - do Niemiec, Holandii, Francji, Irlandii oraz Włoch.

 

Opinie klientów oraz recenzje produktów oferowanych przez Picarta

Jak wspomnieliśmy już we wstępie - na rynku sprzedażowym istnieje wiele firm oferujących spersonalizowane prezenty na każdą okazję. W związku z tym chcielibyśmy poznać opinie klientówPicarta dotyczące oferowanych przez nią produktów. Ile wynosi czas oczekiwania na realizację zamówienia? Czy otrzymane przedmioty personalizowane są dobrej jakości? Jeśli masz doświadczenie z dokonywaniem zakupu poprzez serwis internetowy tej firmy i chciałbyś podzielić się zdaniem na jej temat, swój feedback możesz pozostawić na naszej stronie. Z pewnością okaże się on pomocny dla innych użytkowników portalu!