Peggybuy

Wszystkie opinie

Peggybuy

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro
Redro
130 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Peggybuy

Produkty DIY cieszą się wyjątkową popularnością wśród fanów przedmiotów z tej niszy. Oryginalne, niepowtarzalne, unikatowe. Każda z tych rzeczy ma w sobie odrobinę wyjątkowości, a także uczucia wplecionego w nią wraz z jej tworzeniem przez profesjonalnych wykonawców. Przedmioty z tej dziedziny, obrazy, malunki, ręcznie robiona biżuteria i wiele, wiele innych wnoszą do domowych zakamarków więcej życia. Noszenie ręcznie robionej biżuterii pomaga kobietom podkreślić ich urodę, a wprowadzenie tych elementów do wystroju wnętrza stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Jednym z producentów dostarczających produkty DIY do europejskiego i światowego klienta jest Peggybuy, azjatycka firma specjalizująca się przede wszystkim w dostarczaniu barwnych malowideł DIY tworzonych przy użyciu diamentowych i innych wierteł.

O Peggybuy
Stworzona przez wizjonerów, artystów, inżynierów i projektantów firma specjalizuje się w dostarczaniu na terenie wielu krajów świata produktów z gatunku DIY, czyli ręcznie wykonywanych przedmiotów. Szczególnie z wykorzystaniem wierteł, dzięki którym powstają obrazy i obrazki przydatne do wykorzystania podczas dekorowania wnętrza pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych.

Sklepowe standardy Peggybuy opierają się o wykorzystanie technologii Big Data oraz trzystopniowej realizacji każdego zamówienia. Takie podejście ma być gwarantem dostarczenia usługi wysokiej klasy każdemu z odbiorców, niezależnie od miejsca zamieszkania i pochodzenia.

Siedziba firmy znajduje się w Shenzhen. Stamtąd dokonywana jest wysyłka towarów. Ten internetowy sklep stale powiększa swój asortyment, dzięki czemu zapewnia swoim klientom coraz szerszą ofertę katalogową.

Produkty, obsługa klienta i transport produktów firmy Peggybuy
W szerokiej ofercie sklepowej wykonawca proponuje swoim odbiorcom przede wszystkim przedmioty przydatne do dekoracji wnętrz. W tym obrazy i obrazki wykonywane rozmaitymi technikami z wykorzystaniem wierteł różnego rodzaju, ale i ręcznie robioną biżuterię z gatunku DIY, czy też rzeczy stworzone z myślą o jednym z religijnych świąt, czy innych okresów świątecznych. Na ich witrynie znalazło się także miejsce na promocje i wyprzedaże, dzięki którym można zakupić produkty w niższych, równie konkurencyjnych cenach.

Firma jest otwarta na kontakt z klientem, lecz nie podaje szczegółowych informacji na temat obsługi klienta. Mimo to na sklepowej stronie Peggybuy można znaleźć szczegółowy FAQ i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktować się z nimi w dni robocze za pośrednictwem Messengera, lub wysyłając e-mail na adres podany na stronie.

Przewidywanym czasem dostawy jest okres od 15 do 30 dni od złożenia zamówienia. Mowa o dniach roboczych z wyłączeniem świąt i weekendów. Dotarcia zamówionych dekoracji DIY można więc spodziewać się nie wcześniej niż po upłynięciu około 20 dni. Przy zamówieniach większych niż 60 dolarów wysyłka do Polski jest darmowa.

Peggybuy przyjmuje zwroty wadliwych przedmiotów w 3-dniowym terminie od czasu odebrania przesyłki. W tym terminie należy skontaktować się z nimi, by rozpocząć proces zwrotu lub wymiany uszkodzonej rzeczy. Mimo to reklamacji można dokonywać także w terminie 90 dni, gdy okaże się, że przedmiot nie działa tak, jak należy.

Opinie na temat sklepu internetowego Peggybuy
Odwiedziłeś już sklepową stronę tej firmy? A może dokonałeś tam już pierwszego zamówienia? Czy spotkałeś się z miłym zaskoczeniem profesjonalizmem tego wykonawcy, a może jednak obsługa nie przypadła Ci do gustu? Podziel się swoją opinią, zostaw feedback, ponieważ każda opinia klienta ma znaczenie. Powiedz innym, co sądzisz na temat usługi proponowanej przez Peggybuy i jakości produktów, którymi handluje ten sprzedawca. Twoje doświadczenie pomoże innym podjąć decyzje zakupowe.