NiezależnaOpinia

  Opinie Paradox

  O sklepie Paradox

  Właścicielem sklepu internetowego Paradox jest firma Paradox Interactive – szwedzki wydawca gier komputerowych, najbardziej znany z publikacji historycznych komputerowych gier strategicznych, nazywanych z języka angielskiego grand strategy wargame. Firma wydaje gry tworzone zarówno przez własne studio Paradox Development Studio, jak też niezależnych deweloperów. W przeszłości była oddziałem Paradox Entertainment, właściciela praw autorskich m.in. do stworzonej przez Roberta E. Howarda postaci Conana Barbarzyńcy.
  Prezes Fredrik Wester 7 marca 2016 poinformował w wywiadzie z Di Digital, że Paradox Interactive rozpoczął pierwszą ofertę publiczną. Firma planowała zakończyć proces w ciągu roku, zachęcając do inwestowania swoich pracowników, fanów wydawanych przez siebie tytułów, szukając długoterminowych właścicieli, którzy zechcą wziąć udział w podróży Paradoxu.
  31 maja 2016 firma rozpoczęła sprzedaż akcji na Nasdaq First North pod symbolem PDX. Początkowa cena została ustalona na 33 korony szwedzkie, czyli 3,96 dolara amerykańskiego wyceniając firmę na 3,485 miliardy koron (420 milionów dolarów).
  Fredrik Wester poinformował 22 czerwca 2016 w poście na forum firmy, że nadal jest właścicielem 33,3% udziałów firmy.

  Oferta w sklepie Paradox

  Jedną z najpopularniejszych gier wydanych przez Paradox jest seria Europa Universalis IV. Jest to gra komputerowa z gatunku grand strategy wargame osadzona w realiach epoki nowożytnej, wyprodukowana i wydana przez szwedzkie przedsiębiorstwo Paradox Interactive. Premiera gry odbyła się w 2013 roku w wersji na platformy Microsoft Windows, Macintosh oraz Unix. Europa Universalis IV stanowi czwartą numerycznie i piątą chronologicznie (po grze Europa Universalis: Rzym) część serii gier wojennych pod tytułem Europa Universalis. Gracz w niej przejmuje kontrolę nad dowolnym państwem historycznym z lat 1444–1821, próbując doprowadzić je do miana potęgi poprzez administrację posiadanych terenów, wspieranie rozwoju handlu, prowadzenie dyplomacji oraz działania militarne. Rozgrywka toczy się na planszy podzielonej na prowincje, z których gracz czerpie dochody przeznaczane na bieżące wydatki.
  Europa Universalis IV jest strategiczną grą czasu rzeczywistego, jako że gracz podejmuje w niej działania na bieżąco; twórcy wolą jednak określać ją mianem grand strategy game ze względu na rozbudowaną sieć zależności międzypaństwowych. Gracz rozpoczyna rozgrywkę na planszy, którą można przybliżać i oddalać; początkowo część mapy jest niewidoczna dla gracza, dodatkowo znane już obszary poza zasięgiem widzenia osnute są mgłą wojny. Na górze ekranu widnieją aktualna data w świecie gry i pasek informacyjny ze wskaźnikami dla kierowanego państwa (prestiż, stabilność itd.), a także pasek powiadomień ukazujący pilne zdarzenia oraz sytuacje; na dole ekranu położone są minimapa, pasek narzędziowy z podstawowymi opcjami do wybrania oraz dziennik wydarzeń z całego świata. Dodatkowo możliwe jest otwarcie wyspecjalizowanych interfejsów dotyczących poszczególnych aspektów zarządzania państwa.
  W Europie Universalis IV gracz wciela się w przywódcę wybranego przez siebie państwa historycznego. Możliwe jest wybranie dowolnej daty rozpoczęcia gry z przedziału od 11 listopada 1444 roku do 31 grudnia 1820 roku; cel rozgrywki może ustalić sam gracz, aczkolwiek gra opiera się na systemie punktów zwycięstwa, przyznawanych za szczególne osiągnięcia gracza. Zarządzanie własnym państwem opiera się na administracji, dyplomacji, handlu oraz działaniach militarnych.

  Co sądzisz o ofercie Paradox?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Paradox? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Paradox jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Paradox i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Paradox.

  topierwsze - sklepy internetowe #1

  Paradox
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Paradox

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Paradox jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Paradox. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Paradox?

  Paradox działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Gry.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Paradox . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.