Pan Bodziak Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Pan Bodziak

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Matylda
Bardzo jestem zadowolona z jakości i stylu ubrań dla mojego dziecka w Pan Bodziak. Kupiłam kilka śmiesznych body, które są nie tylko wygodne, ale też świetnie się prezentują na moim małym bobasku. ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Świetne Ubranka Dla Najmłodszych!

  Bardzo jestem zadowolona z jakości i stylu ubrań dla mojego dziecka w Pan Bodziak. Kupiłam kilka śmiesznych body, które są nie tylko wygodne, ale też świetnie się prezentują na moim małym bobasku. Wybór wzorów i kolorów był ogromny, co sprawiło, że ciężko było się zdecydować na jeden. Jednak po przeglądnięciu kolekcji strony internetowej marki udało mi się znaleźć idealne ciuszki dla mojej pociechy. Dodatkowo chcę podkreślić fakt, że wszystkie ubranka są polskiej produkcji - to świetna okazja do wsparcia rodzimej firmy oferującej wysokiej jakości produkty. Gorąco polecam ten sklep każdemu rodzicowi szukającemu modnych i wygodnych ubranek dla swoich dzieci czy niemowląt!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Endo

Endo

1 opinie

Endo jako pierwsze (i przez długi czas jedyne) w Polsce ozdabia swoje produkty napisami w języku polskim, pokazują...

Logo Urwis.pl

Urwis.pl

1 opinie

Urwis jest wiodÄ…cym sklepem online z zabawkami dla dzieci. Celem Urwis jest zapewnienie szerokiej gamy produktów wysokiej jako&Ar...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...