Osovski

Wszystkie opinie

Osovski

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Zaza
Właściciela Pana Krzysztofa poznałam przypadkiem, zachęcona historią firmy oraz opowieściami o produkcji koszul postanowiłam zakupić różową koszulę. Do produkcji koszul Osovski wykorzystuje tkaniny...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Właściciela Pana Krzysztofa poznałam przypadkiem, zachęcona historią firmy oraz opowieściami o produkcji koszul postanowiłam zakupić różową koszulę. Do produkcji koszul Osovski wykorzystuje tkaniny od renomowanych włoskich producentów – Cotonificio Albini i Thomas Mason. Surowiec stanowi najwyższy koszt w produkcji koszul, ale ma przy tym bardzo duży wpływ na jakość końcowego produktu. Bawełnę produkowaną przez wspomniane wcześniej firmy cechuje miękkość i niezwykła wytrzymałość.

  Ceny katalogowe koszul zaczynają się od 299 zł. Podczas wyprzedaży wybrane modele można jednak nabyć już od 129 zł. Firma ma też usługę szycia na zamówienie. Ponadto w ofercie oprócz koszul znajdują się również dodatki – muchy, poszetki i krawaty.
  Moje zadowolenie nie ma granic, koszula świetnie się nosi, nie gniecie a przy tym tkanina ma bardzo przyjemny w dotyku splot. Samej zdarza mi się co jakiś czas coś uszyć, ale ta koszula jest moją ulubioną.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...